Skocz do zawartości
lukasz138

[Współpraca] Szukamy redaktora web-news.pl

Polecane posty

Nawiążemy kontakt z przyszłymi redaktorami serwisu web-news.pl . Co oferujemy ?

  • Możliwość publikacji własnych tekstów w czołowym serwisie IT
  • Możliwość rozwijania swoich umiejętności dziennikarskich
  • Możliwość testowania i recenzowania sprzętu IT: smartfony, tablety, laptopy, routery, dekodery itp.
  • Uczestnictwo we wszelkiego rodzaju wydarzeniach branżowych i konferencjach prasowych
  • Referencje
  • Promocję własnej osoby
  • Różne gadżety
  • Skrzynkę pocztową w domenie web-news.pl

Kontakt: lukasz@web-news.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołowy serwis? Jakby był czołowy to miałby pieniądze na płacenie za artykuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwis prezentuje się bardzo dobrze. Wypowiedź użytkowników na Tym forum jak i innych może być taka sama jak HaPe- niestety nie jesteście czołowym serwisem więc taki tekst nie powinien się pojawić (ja nic nie mam do tego, jednak wiele osób na różnych forach może Wam odpisać tak samo - w sposób szyderczy, złośliwy). Życzę powodzenia i mam nadzieję, że nie zrezygnujecie tak szybko z tego projektu bo zapowiada się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwis prezentuje się bardzo dobrze. Wypowiedź użytkowników na Tym forum jak i innych może być taka sama jak HaPe- niestety nie jesteście czołowym serwisem więc taki tekst nie powinien się pojawić (ja nic nie mam do tego, jednak wiele osób na różnych forach może Wam odpisać tak samo - w sposób szyderczy, złośliwy). Życzę powodzenia i mam nadzieję, że nie zrezygnujecie tak szybko z tego projektu bo zapowiada się dobrze.

WHT nie jest dobre i ma swoje wady, nie kryję się z tym. Ten portal traktuję jako miejsce, aby po robocie pogadać z kimś z branży czy zobaczyć, co nowego w branży. A to, że się tutaj udzielam to moja sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WHT nie jest dobre i ma swoje wady, nie kryję się z tym. Ten portal traktuję jako miejsce, aby po robocie pogadać z kimś z branży czy zobaczyć, co nowego w branży. A to, że się tutaj udzielam to moja sprawa...

 

Wiem jakie jest WHT. Nie napisałem tego złośliwie w Twoją stronę. Po prostu uświadomiłem osobę tworzącą ten temat, że na tym i wielu innych forach odpowiedź użytkowników byłaby taka sama (na tekt o czołowym serwisie). Wiele nowych projektów dodaje sobie slogany typu: największy portal, czołowy portal itp. Niestety jeżeli nie ma to pokrycia wrzucanie takich tekstów jest błędem.

 

maxuploadpl - to jest moja prywatna opinia na temat wyglądu strony. Jeżeli chodzi o testy to faktycznie brakuje najważniejszego, czyli przeprowadzonych testów urządzenia i wrzucanie takich tekstów mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×