Skocz do zawartości
renmaister

Szukam konta shell

Polecane posty

Witam Was bardzo serdecznie.

 

Szukam konta shell w cenie do 35 zł z dostępem przez zdalny pulpit np. VNC z aplikacją ChomikBox jakąś do FTP oraz z przeglądarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

Pakiet za ECO-2 nieznacznie przekracza Pański budżet, bo kosztuje 39 zł, mimo wszystko polecę go Panu.

 

Kupując usługę otrzymuje Pan gotową usługę i w pełni skonfgurowane programy, dostęp www, vnc, ftp, sftp, ssh itp.

 

Programy zainstalowane na serwerze które są do dyspozycji klientów to:

rtorrent+webui, przeglądarki internetowe, WinRar, jDownloader, ChomikBox, FIleUploader, MediaInfo, SMPlayer i wiele innych.

 

Zapraszam do skorzystania z naszych usług:

Link do pełnej oferty: http://fastshell.pl/nasza-oferta.html

Link do zamówienia pakietu: http://panel.fastshell.pl/cart.php?a=add&pid=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta bardzo ciekawa ale niestety nie chcę aż tyle inwestować narazie z oferty z której teraz korzystam płacę 25 zł mam to samo tylko procesy bez limitów i mniejszy dysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×