Skocz do zawartości
p

Domeny .eu I Application Pending

Polecane posty

Pewna interesujaca mnie domena (na uzytek prywatny, nie do 'handlowania') od paru tygodni (miesiecy?) ma we WHOIS wpisany status APPLICATION PENDING. Myslalem, ze byla pre-rejestrowana i wszystko sie wyjasni jeszcze przed land-rushem (czy osoba rejestrujaca faktycznie miala prawo do pre-rejestracji czy nie), jednak do tej pory jej status sie nie zmienil.

Orientuje sie ktos bardziej w temacie i moze mi powiedziec czy jest jeszcze szansa na rejestracje tej domeny czy juz ja moge sobie odpuscic?

Dodam, ze nazwa.pl pokazuje, ze domena jest zajeta i zarejestrowac jej nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna interesujaca mnie domena (na uzytek prywatny, nie do 'handlowania') od paru tygodni (miesiecy?) ma we WHOIS wpisany status APPLICATION PENDING. Myslalem, ze byla pre-rejestrowana i wszystko sie wyjasni jeszcze przed land-rushem (czy osoba rejestrujaca faktycznie miala prawo do pre-rejestracji czy nie), jednak do tej pory jej status sie nie zmienil.

Orientuje sie ktos bardziej w temacie i moze mi powiedziec czy jest jeszcze szansa na rejestracje tej domeny czy juz ja moge sobie odpuscic?

Dodam, ze nazwa.pl pokazuje, ze domena jest zajeta i zarejestrowac jej nie moge.

 

Jest tak:

- kiedyś aplikacja zostanie rozpatrzona (teoretycznie to może trwać tygodnie ale równie dobrze miesiące - PwC robiące walidację nie ma tu (publicznie znanych) ograniczeń czasowych)

- nawet jeśli by rozpatrzyli wszystkie złożone aplikacje do jutra to domena i tak nie będzie automatycznie wolna do rejestracji na zasadach land rush

- eurid będzie zwalniał domeny o które ubiegano się w sunrise i których nie przyznano rzutami co jakiś czas przy czym będą podawali 2 tygodnie wcześniej listę zwalnianych domen (chyba publicznie, ew. tylko rejestratorom - w to się akurat nie wgłębiałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orientuje sie ktos bardziej w temacie i moze mi powiedziec czy jest jeszcze szansa na rejestracje tej domeny czy juz ja moge sobie odpuscic?

Dodam, ze nazwa.pl pokazuje, ze domena jest zajeta i zarejestrowac jej nie moge.

Oczywiście szansa na otrzymanie tej domeny jest.To że system NetArtu pokazuje że jest zajęta świadczy tylko o tym, że u nich na trzeci etap ktoś wpłacił kase i czeka tak jak Ty.

Musisz poszukać innego rejestratora (dowiedz się wcześniej czy przyjmuje po kilka zgłoszeń dla domeny - takich firm nie polecam).

Po jednym zgłoszeniu na domenę przyjmują:

Home - home.pl

Adweb - 2be.pl

i właśnie nazwa.pl.

 

Pozdrawiam

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×