Skocz do zawartości
dawidek492

Bitshare.pl

Polecane posty

Witam ja mam pytanie odnośnie mojego serwisu czy jest dobry i jak go dobrze rozkręcić i czy jest wgl sens iść dalej w tym kierunku co w nim poprawić itp proszę o szczere odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak a czy linkowanie jest legalne tak czy nie?

Tu masz odpowiedź czy taka strona jest legalna.

Po pierwsze pliki nie są trzymane na prywatnych serwerach podane są linki z serwisów które są jak najbardziej legalne.

Po drugie takie strony jak megawarez.eu czy exsite.pl lub darkwarez.pl też posiadają linki z legalnych serwisów i też są nielegalne wątpie a po drugie przeczytaj regulamin stronki jest w niej wszystko zawarte.

 

2.POSTANOWIENIA OGÓLNE

 

  1. Dane pobierane przez Użytkowników nie są własnością serwisu i nie są magazynowane w Serwisie.
  2. Administracja nie ma możliwości ingerencji lub sprawdzenia zawartości danych pobieranych przez Użytkowników.

5. Odpowiedzialność Serwisu.

  1. Serwis nie przechowuje ani nie udostępnia żadnych plików na swoich serwerach. Jest tylko i wyłącznie pośrednikiem w transferze danych pomiędzy serwerami firm hostingowych a Użytkownikiem.
  2. Serwis nie ingeruje w treść plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to że stronka jest w pełni legalna jak i sprzedaż więc nie wiem po co te teksty że to wszystko jest nielegalne.

 

Widzę, że problemy z czytaniem ze zrozumieniem masz, bo ja napisałem:

 

Strona jak strona, ale ja mówię zdecydowane nie, bo piractwa nie lubię. A zarabiania na nim, to już w ogóle.

 

A nie da się ukryć, że serwis na mirrorach dystrybucji linuksowych to nie zarabia. Teraz rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Umieszczasz linki do plików na głównej - nie za mądre. To jest w tym wszystkim nielegalne, udostępniasz publicznie linki z nielegalnymi rzeczami.

Do tego.. Mógłbyś chociaż adres strony w stopce zmienić i kilka innych rzeczy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie ustawę z dnia 18 lipca 2002 r.o świadczeniu usług drogą elektroniczną, tu masz link:
http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20021441204

Dokładnie chodzi o tekst ujednolicony wyżej wspomnianej ustawy:
http://isap.sejm.gov.pl/Download?id=WDU20021441204&type=3

Interesuje Cię cały rozdział 3 dotyczący wyłączenia odpowiedzialności. Jeżeli Twoja działalność nie kwalifikuje się pod opisane w rozdziale 3 wyłączenia, to najlepiej skontaktuj się ze swoim prawnikiem w celu zaopiniowania, czy działasz zgodnie z prawem.

Edytowano przez Insider (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×