Skocz do zawartości
kalkulatorek

Jaki system płatności pod whmcs 5.2.8?

Polecane posty

Witam,

uruchamiam mały hosting regionalny i zakupiłem właśnie licencję whmcs. Chciałbym zapytać czy znacie jakieś systemy płatności, które mają w swojej bazie moduł pod whmcs w wersji 5.2.8 - i idąc dalej czy takowy serwis w razie update whmcs będzie w miarę szybko reagował na aktualizacje. Jeśli chodzi o systemy płatności to zależy mi na sporym wyborze metod płatności dla klienta i szybkim (do 5 dni) przelaniu ewentualnie kasy na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, tez używamy Transferuj od grudnia i jest naprawdę OK. Support ich zawsze odpowiada szybko na pytanka w razie problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Co prawda chciałem najbardziej DotPay ale na razie nie ma za bardzo sensu płacić za przygotowanie specjalnego kodu pod to - zatem najprawdopodobniej wybiorę Transferuj. Jeszcze raz dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jeszcze raz ja. Otóż podpiąłem pod transferuj.pl whmcs ale mam problem - mianowicie, system zlicza mi zakupy Klientów na koncie w transferuj - jednak poprzez błąd:

 

Fatal error: Call to undefined function gettokenmanager() in adressciezki/dbconnect.php on line 0

nie może mi automatycznie przypisać płatności do skryptu a co za tym idzie z automatu uruchomić usługi.

 

Miał może ktoś tego typu problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Generalnie transferuj piszę tak:

 

 

Witamy,

Nasz moduł został przetestowany w wersji 5.1.

 

Dlatego pytam Was bo z tego co widzę wiele osób korzysta a teraz jest aktualna wersja już 5.2.9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×