Skocz do zawartości
Bocian

Czas dostawy kuriera

Polecane posty

Witam, jeżeli paczka zostanie jutro wysłana(rano lub po południu) to na drugi dzień mogę jej się spodziewać? Nie mam pojęcia jakim kurieram zostanie wysłana, odległość to około 400km(leci z Gdańska).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jeśli jutro Ci wyślą paczek to na natępny dzień ją masz nie licząc soboty, niedzieli, gdyż kurierzy nie pracują :)

A co do paczek, przeważnie jak paczka kuriem jest wysłnana danego dnia do godziny 16, to na następny dzień masz ją u siebie, obojętnie jaka firma kurierska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jeśli jutro Ci wyślą paczek to na natępny dzień ją masz nie licząc soboty, niedzieli, gdyż kurierzy nie pracują :)

 

To chyba w jakimś utopijnym świecie równoległym żyjesz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

To chyba w jakimś utopijnym świecie równoległym żyjesz.

 

W przeciągu ostatniego miesiąca przyszły do mnie 4 paczki od różnych kurierów (DHL, Siódemka i jeszcze jakiś). Każda z nich dotarła do mnie dzień po nadaniu. Nie widzę w tym niczego nadzwyczajnego.

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przeciągu ostatniego miesiąca przyszły do mnie 4 paczki od różnych kurierów (DHL, Siódemka i jeszcze jakiś). Każda z nich dotarła do mnie dzień po nadaniu. Nie widzę w tym niczego nadzwyczajnego.

 

Jasne, ale to wszystko tak naprawdę zależy od kuriera. Mnóstwo paczek w życiu mi przywozili, to co robili niektórzy to wołało o pomstę do nieba.

 

Pisanie "tak", "na pewno" jest co najmniej dużym optymizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Jasne, ale to wszystko tak naprawdę zależy od kuriera. Mnóstwo paczek w życiu mi przywozili, to co robili niektórzy to wołało o pomstę do nieba.

 

Pisanie "tak", "na pewno" jest co najmniej dużym optymizmem.

Zależy. Dlatego ja wymieniłem nazwy kurierów. Niemniej czas dostawy przesyłek idzie w dobrym kierunku. Co do traktowania paczek to bywa różnie. Warto na przesyłce zaznaczać, że nie można paczką rzucać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

U mnie jak serwerki przychodziły (dwie paczki) to bardzo szybko. Chyba spod niemieckiej granicy (PL) szło 2-3 dni jakimś najtańszym nadaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy. Dlatego ja wymieniłem nazwy kurierów. Niemniej czas dostawy przesyłek idzie w dobrym kierunku. Co do traktowania paczek to bywa różnie. Warto na przesyłce zaznaczać, że nie można paczką rzucać ;)

 

Ja, np. mam same dobre wspomnienia z kurierami GLS. Jeden starszy Pan pamiętał/miał zanotowane - po którejś przesyłce - że do mnie można przyjechać o każdej porze z wyjątkiem poranka :D DHL mi natomiast kiedyś książki przywoził, te same, dwa razy były uszkodzone, za trzecim razem /inny kurier/ już było ok.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem raczej zadowolona z usług kurierskich, ale to nie jest prawda, że paczki zawze dochodzą następnego dnia.

Wiele firm oferuje możliwość śledzenia paczki - warto zawsze z tego korzystać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem raczej zadowolona z usług kurierskich, ale to nie jest prawda, że paczki zawze dochodzą następnego dnia.

Wiele firm oferuje możliwość śledzenia paczki - warto zawsze z tego korzystać :)

Różnie to śledzenie u nich wygląda. Ostatnio śledziłem swoją paczkę z siódemki. Nie było w ogóle info, że paczka została nadana (nie znajdowało numeru). A następnego dnia po sprawdzeniu tego samego numeru widniało info, że paczka jest już u kuriera w moim mieście.

 

Odniosłem wrażenie, że nie w każdym punkcie odpowiednia osoba wprowadziła status paczki do systemu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×