Skocz do zawartości
Krzysztof Płaneta

[Współpraca] Szukam firm z targetem przyszli/nowi właściciele stron www

Polecane posty

Witam serdecznie,

Nazywam się Krzysztof Płaneta i prowadzę witryny:
- E-Biznes Krok Po Kroku - target - osoby zamierzające założyć własną stronę i obecni właściciele stron
- Konwersja+ - firmy chcące poprawić dochodowość swoich stron www

Do końca tego miesiąca chcę trochę zmienić pierwszą wymienioną stronę (znikną z niej m.in moje usługi a część treści zostanie przerobiona na e-booka z ograniczonym dostępem) i wprowadzić do niej dział "promocje" z ogłoszeniami firm celującymi w przyszłych i nowych właścicieli stron www.

 

Dział ma zawierać kupony promocyjne o niewielkiej wartości (to nie ma być Groupon ale bardziej miejsce reklamowe z małą zachętą dla odwiedzających). Dział będzie ogólno dostępny ale kupony do ofert będą widoczne tylko dla osób, które zapiszą się do mailingu ofertowego lub "zapłacą" za wejście polubieniem na FB, Tweetem, podzieleniem się na LinkedIn, rekomendacją na G+, itp.

Ponieważ na początku ruch z tego będzie pewnie niewielki przez pierwsze 3 do 6 miesięcy nie będę pobierał żadnych opłat za obecność na stronie promocyjnej (czas uzależniony od ruchu na stronie). Następnie opłata będzie symboliczna, stała w wysokości:
- 5zł miesięcznie + Vat: logo, krótki opis, link nofollow
- 10zł + VAT - oferta wyróżniona na górze strony z małym banerem, dłuższym opisem, własnym url i linkiem pozycjonującym

W zamian oferuję:
- ekspozycję Państwa oferty na stargetowanej stronie www,
- umieszczenie oferty w mailingu
- przez okres początkowy wszystkie Państwa ogłoszenia dostaną link pozycjonujący, możliwość wpisywania długiego opisu oraz własny url

 

Dlatego zgłaszam się z propozycją dla wszystkich zainteresowanych firm o przysyłanie do mnie na PRIV propozycji wpisu swojej firmy.

 

Zasady umieszczenia wpisu:
- Zniżki muszą być realne i nie mogą powtarzać się z tymi, które są już oferowane na Państwa stronie,
- Minimalna zniżka 10% wartości,
- Proszę w temacie wiadomości wpisać jak mogliby Państwo realizować zniżki (kupon, kontakt z działem obsługi, specjalny URL dostępowy, czy coś innego)

 

Jeśli mają Państwo jakieś ogólne zapytania to proszę je wpisywać w odpowiedziach do tego postu. Na bardziej specyficzne pytania odpowiadam na PRIV

Pozdrawiam,
Krzysztof Płaneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×