Skocz do zawartości
MazuLuka

MiniSklep ze stylami do forów dyskusyjnych - sklep.MazuLuka.pl

Polecane posty

Nazwa strony: MiniSklep ze stylami do forów dyskusyjnych - sklep.MazuLuka.pl

Opis:
Jest to prosta stronka napędzana Wordpressem, na której można kupić style mojego autorstwa. Jest w pełni zautomatyzowana, takze nie zabiera mi już czasu wysyłanie i dogadywanie się z klientem, po prostu klikasz "Dodaj do koszyka" płacisz przez:
Przelew tradycyjny bez pośrednio mi na konto, przez Transferuj.pl lub PayPal (już wkrótce możliwość zapłacenia SMS-em).
Po zaksięgowaniu pieniędzy zostaje wysłany email do ciebie, w którym znajduje się załączony wybrany przez ciebie styl. ;)

Dodam, iż strona nie jest w pełni ukończona, tj. są niedociągnięcia estetyczne, które w najbliższym czasie znikną. Jednakże funkcjonalnie strona nadaje się już do użytkowania.

Adres: sklep.MazuLuka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licencja przebija wszystko ;)

 

//edit

Albo nie, potem znalazłem to

 

Kocham Gosię!
Gosia, to ktoś - ktoś wyjątkowy dla mnie, ktoś kto mnie rozumie i potrzebuje tak samo jak ja jej. Kocham ją bardzo bardzo mocno! :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nie kazałem wam oceniać mojego portfolio, które jest nieskończone.

 

webax nie potrzebna jest na razie firma, gdyż nie przynosi to takiego dochodu bym potrzebował firmę. ;)

 

 

Ty czytasz chociaż to co piszesz?

 

WEBHOSTINGTALK.PL > WEBHELP > STRONY DO OCENY > MINISKLEP ZE STYLAMI DO FORÓW DYSKUSYJNYCH - SKLEP.MAZULUKA.PL

 

Wrzucasz tutaj jakieś słabe "nieskończone" portfoilo i później piszesz, że nie kazałeś nam oceniać? A czy ktoś tutaj ocenił portfoilo (całokształt)? Jedynie padło pytanie czy masz zarejestrowaną DG i jedna osoba napisała coś jedynie o zdjęciu.

 

Jeżeli jest to sprzedaż ciągła musisz mieć założoną DG. Sprzedajesz kilka swoich prac w kilku kopiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nie kazałem wam oceniać mojego portfolio, które jest nieskończone.

 

webax nie potrzebna jest na razie firma, gdyż nie przynosi to takiego dochodu bym potrzebował firmę. ;)

 

Widze mamy doczynienia z prawnikiem. Jeśli sprzedajesz to na jakąś umowę i odprowadzasz podatek to spoko.

 

Ale wrzucać w dziale STRON DO OCENY coś NIESKOŃCZONEGO, i mieć oto pretensje do innych, jest hipokryzją. Skoro nie jest skończone, to po cholere to tu dałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nie kazałem wam oceniać mojego portfolio, które jest nieskończone.

 

webax nie potrzebna jest na razie firma, gdyż nie przynosi to takiego dochodu bym potrzebował firmę. ;)

 

 

Jak dorośniesz wróć na forum...

Dodatkowo kto by chciał kupić style pod jedno kopyto tylko zmieniona w każdym kolorystyka i jakas duperela dodana?

 

Aha - jak znajdziesz jakiegoś frajera który wyśle Ci kase daj kontakt na PW bo musiałby być kompletnym idiotom by wysyłać pieniądze do osoby która swoich danych osobowych nie umie podać w dziale "kontakt"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kompletnym idiotom

 

Przyganiał kocioł garnkowi :)

 

Mi się nawet podoba pomimo wielu rzeczy nieskończonych. Style może i robione na jedno kopyto (choć moim zdaniem nie do końca) ale ich cena to usprawiedliwia.

 

Btw. od kiedy wszyscy tu tacy święci? Jak jest temat polityki to wszyscy uciekają z podatkami z kraju i jeżdżą po zusach i urzędach skarbowych a jak ktoś zaczyna i daje coś do oceny to od razu pytają o firmę i sposób rozliczeń z urzędem. Poproście go jeszcze o wypis z KPIR z ostatnich 3 miesięcy :) Sam tak zaczynałem i wielu z tego forum prawdopodobnie również zanim udało dorobić się firmy (która też kosztuje gdyby ktoś powyżej zapomniał). Więc może przystopujcie z tym hejtem i dajcie jakąś sensowną radę zamiast urządzać polowanie na czarownice.

Edytowano przez Inferno (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Inferno za słowa otuchy.
No tak - tak wielu zaczyna, mam nadzieję, że dorobię się firmy, aczkolwiek teraz to nierealnie...

 

Style faktycznie nie są już jakieś innowacyjne, bo robione jakiś czas temu i macie rację, że nie powinienem dawać niedokończonej strony do oceny - mój błąd, jednakże miałem nadzieję, że dostanę jakieś wskazówki, dobre rady czy nawet konstruktywną krytykę, a nie hejt wylewający się z każdej strony. No, ale jak wiadomo nadzieja matką głupich - coś w tym jest.

 

Pozdrawiam.

Edytowano przez MazuLuka (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×