Skocz do zawartości
TUROK

[zlecenie] instalacja i konfiguracja DirectAdmin na CentOS

Polecane posty

Witam,

 

może znajdzie się jakaś dobra duszyczka która pomoże DA zainstalować na CentOS ?

mam licencję ale doświadczenie marne .. przyszło mi przenieść się z hostingu współdzielonego

na nieco bardziej zaawansowany Cloud Server a niestety na współdzielonym moja rola kończyła

się na użytkowaniu DA na poziomie usera .. coś tam już sam wcześniej zrobiłem ale namieszałem

na tyle że trzeba mi to zrobić na nowo i ewentualnie doradzić jak administrować ten systemik oraz

pokazać jak odpalić większe bazy danych bo małe przeniosłem bez problemu ale z tymi dużymi

mam już problemy ..

 

można też ew. pogadać ze mną na GG 3333823 i ustalić czy w ogóle jest coś do roboty bo może

wystarczą małe poprawki tego co już mam zrobione .. mam kilka baz danych które utworzyły mi się

przy migracji z wykorzystaniem DA których nawet z poziomu da_admin nie mogę wykasować ..

Edytowano przez TUROK (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę za mały budżet na takie zadanie, sprawdź nasze pakiety administracyjne, masz pewność, że serwer będzie monitorowany i zarządzany. Jeśli wymagana jest instalacja i konfiguracja Directadmin musiałbyś zakupić co najmniej pakiet Basic Plus:

 

http://www.mzone-net.eu/index.php?d=administracja

 

W pakiecie Basic Plus otrzymujesz dostęp do monitoringu i miesięczną pomoc z administracją do serwera. Po pierwszym miesiącu możesz potem przejść na niższy pakiet administracji.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazło się kilku chętnych do zrobienia więc jeden już działa .. póki co temat nie aktualny ..

wszystkim chętnym na razie dziękuje ..

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×