Skocz do zawartości
giddy

Pozycjonowanie frazy (strona główna) ma wpływ na wszystkie pozycje strony?

Polecane posty

Wykupiłem ostatnio pozycjonowanie na dwie frazy w google, obie opisują główny temat strony, więc kierują na stronę główną.
Po jakimś czasie, nie wiem czy to przypadek, czy zasługa pozycjonowania, niektóre artykuły trafiły na 1 strony google.
Były to frazy bez konkurencji praktycznie, ale nie pozycjonowałem ich.

Czy jest to zasługa pozycjnonowania strony głównej?
Czy np. jeśli wykupię pozycjonowanie 15 fraz na stronę główną, to strona będzie ogólnie wyżej w wynikach google?

Mam nadzieje, że piszę zrozumiale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

artykuły weszły na frazy, które pozycjonujesz? Możliwe, że zadziałał link juice i moc trafiła na Twój artykuł, który akuratnie jest na stronie głównej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może miałeś po prostu dobrze napisane artykuły? Tak skonstruowane tytuły, że trafiały idealnie w to, czego ludzie szukają? Linkowanie linkowaniem, a dobre teksty mogą zrobić naprawdę świetną robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz tekst i dobrze zrobiona strona to 70% sukcesu w połowie wynikach na srednie frazy jesteś wstanie bez zdobywania linków wejść na top10. Teraz jest to coraz bardziej widoczne. Zobacz sobie w niektórych przykładach że strona która jest top 5 czesto ma dużo mniej linków niż strona która jest w top 10-20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego typu zjawisko nie zawsze może przekładać się na sukces. Musisz pomyśleć, co jest nie tak ze stroną główną (która jest przecież Twoja wizytówką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×