Skocz do zawartości
giddy

Narzędzie do sprawdzania pozycji mojej domeny.

Polecane posty

Jest jakiś program / strona która umożliwia mi sprawdzenie czy mam jakieś frazy w top10 ?
Chodzi mi o darmowe narzędzia...
Szukam czegoś ponieważ mam aktualnie zwiększony ruch z google. I nie mam pojęcia z jakich fraz, a jednak przydala by mi się taka informacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego typu dane sprawdzisz w Google Analytics. Jeśli chodzi o frazy to są darmowe narzędzia niemniej jednak musisz im podać słowa kluczowe, które mają monitorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w Analytics, ale obecni duże prawdopodobieństwo, że będą "not provided" więc i tak nie dowiesz się z jakich fraz przyszedł ruch.

 

Jeśli chodzi o narzędzia do sprawdzania pozycji - jeśli potrzebujesz to dla kilku-kilkunastu fraz sprawdź darmowy pakiet webpozycja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Analyticsie nie sprawdzisz już z jakich fraz sąwejscia, bo już prawie cały ruch, jak napisał ListySEO.pl jest "not provided". Pozycję fraz możesz sprawdzić darmowym narzędziem Free Monitor for Google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Te informacje dostaniesz w Google Webmsters - https://www.google.com/webmasters/ będą tam najpopularniejsze frazy wraz ze średnią pozycją.

 

Średnia pozycja wynika z różnych Centrów Danych, z których wyświetlane są wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×