Skocz do zawartości
mati980816

[Problem] Sewer ts3 na VPS

Polecane posty

Instalowałem ts3 na serwerze VPS i mam problem z instalacją postępuje zgodnie z tą instrukcją: http://biznes-host.pl/help/instalacja_teamspeak_na_serwerze_vps i podczas ostatniej komendy wyskakuje mi coś takiego:

 

TeamSpeak 3 server started, for details please view the log file
root@kildrak:~/ts3/teamspeak3-server_linux-x86# ./ts3server_startscript.sh: line 67: ./ts3server_linux_x86: No such file or directory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System operacyjny Linux, a TS-a próbowałem Server x86 3.0.9 Linux.

Robię to pierwszy raz więc błędy mogą być naprawdę idiotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

Podałeś zdecydowanie NAJGORSZE możliwe rozwiązanie jakie istnieje. TS3 wspiera zarówno wersję amd64 jak i i386, wystarczy odpowiednią wersję ściągnąć ze strony producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System operacyjny Linux, a TS-a próbowałem Server x86 3.0.9 Linux.

Robię to pierwszy raz więc błędy mogą być naprawdę idiotyczne.

Jaką dystrybucje Linuxa i ilu bitową masz zainstalowaną na maszynie i jaki procek? Sam TS nie wymaga doinstalowania niczego jeśli zainstaluje się właściwą wersję do danego procka i systemu tak jak jest to przedstawione w instrukcji od BH.

 

Czasami serwer TSa przestaje działać podczas użytkowania, ale jest to spowodowane pojawieniem się aktualizacji i wygaśnięciem licencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami serwer TSa przestaje działać podczas użytkowania, ale jest to spowodowane pojawieniem się aktualizacji i wygaśnięciem licencji.

Nie pojawiały się ostatnio żadne aktualizacje poza 3.0.9, licencja też nie wygasa ot tak z dnia na dzień.

 

U siebie zauważyłem chwilowe błędy połączeń z serwerem licencyjnym, ale dodanie ich adresu IP do wyjątków w zaporze pomogło na chwilę obecną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pojawiały się ostatnio żadne aktualizacje poza 3.0.9, licencja też nie wygasa ot tak z dnia na dzień.

 

U siebie zauważyłem chwilowe błędy połączeń z serwerem licencyjnym, ale dodanie ich adresu IP do wyjątków w zaporze pomogło na chwilę obecną..

 

Mi wygasła po aktualizacji z 3.0.8 na 3.0.9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×