Skocz do zawartości
Westbam

hubiC - nowy twór OVH

Polecane posty

Gość Kamikadze

Obecnie testuję orange Cloud, teraz przetestuję to i zobaczymy jak się będzie sprawować :)

 

Konto już założone od kilku tygodni a nie ma kiedy przetestować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dla informacji sprzedają teraz za 1 euro 100 GB pojemności a za 10 euro 10 TB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko sync, czy da się tam trzymać pliki, których kopii nie ma na żadnym urządzeniu?

 

Rozważam pod backup serwera. Hobbystycznego, więc chyba zgodnie z zasadami, chociaż regulamin jest tylko po francusku, więc ciężko wyczuć.

Edytowano przez spindritf (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwośc płatności rocznej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zamówić, ale dla mnie wymagana jest synchronizacja różnych folderów a nie chcę się bawić w linki... Wybrałem SugarSync, przy przejściu z wersji darmowej na płatną miałem 38$ za pierwszy rok 60GB, więc koszt bezpieczeństwa kodów źródłowych programów nie jest taki duży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie linki? masz 100 gb dysku folderu i tam ładujesz dane leci synchro i ściągasz je z dowolnego miejsca? Czy hubic się różni od sugara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym, że w SugarSync mogę sobie wybrać foldery w obrębie wszystkich dysków wszystkich partycji, które mają się synchronizować, nie muszę trzymać tego co chcę mieć w chmurze w jednym folderze, tylko tak jak mi wygodnie.

 

W dodatku hubiC nie chce mi się teraz odinstalować... Kiedy próbuję, chce najpierw uruchomić ponownie komputer, po restarcie nadal to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×