Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
programista

Nowy serwis do forum ?!

Polecane posty

Hi! :-)

Zarzucę może małą propozcyją zrobiliście forum hostingowe ok cacy :-) rozrasta się ok cacy :-) co byście droga administracja i kto tam popadnie powiedzieli na otwarcie serwisu w któym każdy hosting byłby opisany po przetestowaniu opisze szerzej swój pomysł :-)

 

Kiedyś dawno dawno temu jak tego forum nie było wpadł mi do głowy pomysł aby utworzyć serwis z opisem wcześniej przetestowanych ofert hostingowych szukałem ludzi którzy wraz ze mną testowali by oferty hostingodawców [chodzi głównie o testowanie sprawności serwerów , działania admina , pomocy technicznej , zainstalowanego softu na serwerze i tym podobnych] przez określony czas i potem każdy kto by przetestował dany serwer wypisywał by w "mini" artykule plusy jak i minusy danej firmy i takie dane były by umieszczane w serwisie...

Chciałem zrealizować taki pomysł ale jakoś nikt nie miał chęci ze mna tego współtworzyć więc się poddałem nie dam rady przetestować 100 serwerów w miesiąć :|

 

Jak widze jest was tu kilku drodzy ludzie :D i może by przywrócić mój pomysł do życia i zacząć od nowa :D ?

Wiem że to pracochłonne ale napewno by się opłacało wielu użytkowników mogło by sobie poczytać i rozważyć wybó "dobrej" firmy.

 

Pozwole sobie wysłuchać opinii innych użytkowników i prosze sobie nie myśleć że ohoho przyszedłnowy i już sie rozbija :D mam po prostu dobre chęci i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

moim skromnym zdaniem takie opisy nie sa wiarygodne. owszem, może na początku, jak jest jeszcze chęć coś zrobić. a potem to już sa podpłacone teksty. mi wystarcza opinie jakie znajduje na forach, w opisy jakiegoś gościa co to testuje wszystkich providerów jakoś nie daje wiary, nie wiem jak inni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Wiec, takie cos jest w planach, widze, ze mamy chetna osobe do pomocy :)

 

Pomysl ten bedzie (miejmy nadzieje) realizowany wspolnie z nowootwartym serwisem www.polskihosting.pl .

 

normanos - > gdyby cala procedura testowa byla upubliczniona i kazdy moglby sam przeprowadzic takie testy nie powinno byc problemow z wiarygodnoscia takich opinii.

 

Byloby to wszystko polaczone, opinie na forach, pozycja w rankingu plus zestaw testow.

 

Pozdrawiam

Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos
normanos - > gdyby cala procedura testowa byla upubliczniona i kazdy moglby sam przeprowadzic takie testy nie powinno byc problemow z wiarygodnoscia takich opinii.

 

nie kwestionuje tego. samo zamieszczanie opini nie popartych jakimis namacalnymi dowodami nie jest zbyt wiarygodne. ale mam nadzieje, ze wypracujecie jakis sensowny system oceny (nie będzie to łatwe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, mogę potwierdzić słowa Fobiego, rozmawialiśmy wstępnie m.in. na temat takiego rankingu. Okazało się bowiem, że myślimy w podobnym kierunku, więc jestem przekonany, że ten ranking prędzej czy później powstanie. Podobnie zresztą jak kilka innych przedsięwzięć o których myślimy.

 

Przy okazji zapraszam już zupełnie oficjalnie do serwisu Polski Hosting: www.polskihosting.pl zarówno czytelników, jak i autorów, i jak mawiają moi białoruscy przyjaciele: enjoy. Wszelkie uwagi i propozycje mile widziane, ale może niekoniecznie w tym temacie, bo dział nieodpowiedni i moderatorzy będą usuwać (pewnie moją wypowiedź i tak usuną :) ), albo mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią włacze się na górną półkę jeśli będzie można :) do pomocy bo ten pomysł dawno mi sie zrodził ale nie miałem pomocy do wykonania go kiedys na WH pisałem o takim pomysle i ktos mi napisal ze takie forum otworzył to był webhostingtalk :) i jak chce to moge sie przyłączyc wiec teraz moze będe mogl :-)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rankingu firm hostingowych u niego nie zamawialem a jednak ma a moze wymienione tam firmy skladaja sie na niego....watpie...chce cos zrobic a ja jestem na tak chca mu pomoc niech pomagaja...niech beda wiarygodne rankingi ktore ulatwia nam-->klientom wybor...chcialem tylko pokazac, ze idzie to w dobrym kierunku i warto polskihosting odwiedzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×