Skocz do zawartości
Shk

Windows 8 jak Windows 7

Polecane posty

Gość Pokuć

Finalnie zdecydowałem się na zakup do lapka do roboty W7 Home + Ubuntu i kilka innych. W domu siedzę na W7 Pro, na Ultimate mnie nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po świeżej instalce ósemki na jednym lapie, wszystko byłoby pięknie gdyby nie fakt, że Opera w stabilnej wersji to już 16-tka, nie 12-tka. i tu zaczynają się jaja. Ja zostaję przy 12.16 kompilacja 1860, bo to, co zaoferowali w 16-tce powala. Zawsze lubiłem w Operze to, że w zaawansowanych opcjach (opera:config) można było ustawić dosłownie wszystko, w nowej wersji użytkownicy zostali potraktowani po amerykańsku. Poczułem się jakbym dostał produkt Apple. Najlepsza moim zdaniem przeglądarka została zrównana ze słabszymi konkurentami. Pewnie miało to na celu jej upowszechnienie, że niby teraz to "przeglądarka dla każdego", ja jednak odnoszę wrażenie, że dzięki takim zabiegom może jedynie stracić swój i tak niewielki udział w "rynku". Nadal są w tej nowej wersji rzeczy, które biją konkurencję (np. menadżer haseł), ale już np. menadżer pobierania został spaprany.

Norwegowie! Nie idźcie tą drogą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś darmowa prosta aplikacja, która mi po zalogowaniu po prostu odpali pulpit zamiast metra?

 

Startu nie potrzebuję, ale coś takiego by się przydało. Myślę czy dodanie explorer.exe do autostartu nie załatwi sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie działa.

 

EDIT:

Poprawka, działa po reboocie. Tyle, że mi teraz automatycznie ładuje eksplolatora (tak jakbym dodałem explorer.exe do autorunu właśnie), ale i tak lepsze to niż metro ;).

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie działa.

 

EDIT:

Poprawka, działa po reboocie. Tyle, że mi teraz automatycznie ładuje eksplolatora (tak jakbym dodałem explorer.exe do autorunu właśnie), ale i tak lepsze to niż metro ;).

 

Czy ten programik przywróci mi menu Start w WIN8?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×