Skocz do zawartości

Polecane posty

Nie zmienia to na razie faktu, że zajmiemy się na tą chwile sprzedażą kont www. PS. Raczej nie spamujemy ofert i nie mówimy na forach że jesteśmy najlepsi - po prostu zachęcamy tak jak wiele innych firm do skorzystania z naszej oferty.

 

Jeśli odnosisz się tu do mojej wypowiedzi to zauważ, że nie napisałem konkretnie o Waszej firmie, ale o ogóle. A od siebie życzę powodzenia i lepszego przygotowania na awarie w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Nie dziękujemy :) Wydaje mi się, że na tą chwilę temat można zamknąć, gdy już uruchomimy za pewien czas ofertę VPS to wówczas będzie można go otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

@Sax.pl: tylko co ma serwerownia do tego, że nie mieliście kopi zapasowej by przywrócić usługę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo szczerych chęci nie mogę tutaj opisać na dziś tego w jaki sposób nie mogliśmy odpowiednio szybko zareagować. Wynika to z umów i dyskrecji, którą mimo wszystko chcielibyśmy zachować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Kompletnie nie rozumiem o czym piszesz ;)

 

Serwerownia mogła by się spalić, a firma powinna mieć możliwość odtworzenia usługi z kopi zapasowej w drugiej serwerowni.

No chyba, że w regulamin mówił o tym, że firma w przypadku awarii nie odpowiada za dane klientów, to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem o czym piszesz ;)

 

Serwerownia mogła by się spalić, a firma powinna mieć możliwość odtworzenia usługi z kopi zapasowej w drugiej serwerowni.

No chyba, że w regulamin mówił o tym, że firma w przypadku awarii nie odpowiada za dane klientów, to ok

 

Dzięki tej firmie straciłem kopię bazy danych plików z dodatkami, nad którymi pracowaliśmy ok 7 godzin (niby nie tak dużo czasu, ale i tak szkoda pracy mojej i znajomego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

Dzięki tej firmie straciłem kopię bazy danych plików z dodatkami, nad którymi pracowaliśmy ok 7 godzin (niby nie tak dużo czasu, ale i tak szkoda pracy mojej i znajomego)

 

Też fajnie sie masz, że robisz coś 7 godzin i nie masz własnej kopii na wypadek takiej chociażby awarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tej firmie straciłem kopię bazy danych

 

Skoro straciłeś kopię, to nie powinieneś się niczym martwić - zawsze masz oryginał :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×