Skocz do zawartości
pavo

[Szukam] Szybkiego Hostingu

Polecane posty

Witam, obecnie mam serwer w UltimaHost: http://ultimahost.pl/hosting/dedykowany - hd.4096MB.

Parametry wypasione, ale stronki mi czasem wolno chodzą, sporadycznie wyskakują błędy i padają - ale to jeszcze bym zdzierżył. Najgorsza jest właśnie ta zamułka, a zależy mi na płynnym i szybkim ładowaniu się stron.

 

Zazwyczaj mam 500 osób online na moich stronach, czasem wchodzi tam na raz kilka tysięcy osób. I zazwyczaj wtedy obserwuje tragicznie wolne ładowanie się stron, czasem trwające po kilka minut, czasem timeouty itd.

 

Dziennie strony mają łącznie około 200 000 wyświetleń. Są one portalami rozrywkowymi coś jak kwejk, ruch głownie z USA i UK.

 

Za hosting dedykowany na UH płacę 209 zł miesięcznie, ale wg. mnie to tylko ładnie oprawiony hosting, który wcale nie jest wydajny. Z takimi parametrami wszystko powinno śmigać znacznie szybciej. Kiedyś na kei się hostowałem to wsyztsko chodziło dwa razy szybciej, ale niestety cały czas osiągałem 5% zużycia CPU i musiałem przejść na coś mocniejszego.

 

Co mi polecacie? :)

Max 250zł miesięcznie, ale najlepiej do 150 zł :P:)

 

 

Pozdrawiam!

Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zapraszam do zapoznania się naszą ofertą serwerów opartych o pełną wirtualizację Xen KVM http://www.vmline.pl/xen_kvm.

Opcja Express z pewnością spełni wymagania.

Przy okazji może Pan skorzystać z promocji -50% - kod zniżkowy WITAMY.

Edytowano przez VMLine.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

 

 

Zazwyczaj mam 500 osób online na moich stronach, czasem wchodzi tam na raz kilka tysięcy osób. I zazwyczaj wtedy obserwuje tragicznie wolne ładowanie się stron, czasem trwające po kilka minut, czasem timeouty itd.

 

 

Nie może być. To ci dopiero zagadka...

 

hmmm, co to może być.. hmm. niech pomyślę...

 

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do naszej oferty hostingu dedykowanego, na pewno będziesz zadowolony:

http://mzone-net.eu/index.php?d=vps_pro

Tu polecam VPS200PRO.

 

Oferujemy także serwery dla hostingu dedykowanego w UK (tam skąd masz większy ruch), te jednak już są trochę droższe.

Z serwerem otrzymujesz darmową domenę, monitoring, panel administracyjny, systematyczny backup serwera i administrację.

W razie pytań zapraszam do kontaktu z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy serdecznie,


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:



Do każdego pakietu oferujemy panel DirectAdmin w cenie 16zł netto/miesiąc.


Infrastruktura serwerowa znajduje się w Data Center ATM S.A., którego jesteśmy oficjalnym partnerem biznesowym. Usługi świadczone są na serwerach marki DELL oraz HP.


Z poważaniem,

Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×