Skocz do zawartości
megi

[Kraków] Automatyzacja z Ansiblem - jak robić żeby zrobić i się nie narobić

Polecane posty

Automatyzacja z Ansiblem - jak robić żeby zrobić i się nie narobić

 

Darmowe warsztaty dla adminów i programistów Pythona

 

 

28 września, 10:00 - 13:00, Kraków ul. Składowskiej-Curie 5

 

 

Wiktor Kołodziej i Grzegorz Nosek możliwie łagodnie wprowadzą Cię w zarządzanie infrastrukturą i automatyzację wdrożeń. Efektem końcowym będzie wdrożenie aplikacji na kilku serwerach, z automatycznie konfigurowanym load balancerem -- wynikowe środowisko będzie uproszczone ale realistyczne.

 

Uczestników prosimy przyniesienie własnych laptopów i wcześniejsze zainstalowanie virtualboxa.

 

Zapisy (liczba miejsc ograniczona):

https://ansible-warsztaty.eventbrite.com/

 

Organizatorzy:

logo28129.png deployedlogo.png baselogolg.png

Edytowano przez megi (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej

 

Jakiś czas temu zapraszałam na warsztaty z automatyzacji zadań i zarządzania konfiguracją za pomocą Ansibla. Te same warsztaty przeprowadziliśmy również na PyConie. Dla tych, którzy nie byli w Krakowie lub Szczyrku a chcieliby dowiedzieć się czegoś o Ansiblu zapraszam na naszego bloga. Pod adresem http://www.megiteam.pl/blog/2013/11/12/zrob-to-sam-czyli-wirtualne-warsztaty-z-ansible/ opublikowaliśmy slajdy i treść zadań, jakie wykonywali uczestnicy warsztatów.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×