Skocz do zawartości
siemaelo10

[Szukam] Hosting pod strone ala kwejk

Polecane posty

Witam. Poszukuje hostingu ktory uciagnolby okolo 5 tysiecy uu/dziennie, lecz strona rozrasta sie bardzo szybko i z moich wyliczen wynika iz za okolo 2 miesiace bedzie to okolo 20 tysiecy uu/ dziennie. Planowalem kupic hosting na home.pl, dokladniej BUSINESS SERVER PRO. Czy podolalby on zadaniu utrzymania strony w perfekcyjnym stanie kondycyjnym przy takiej ilosci uzytkownikow?

 

Dziekuje za opinie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz to podaj informacje na temat wymagań: pojemność i transfer oraz cena, którą jesteś w stanie wydać na serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30-40 zl miesiecznie, lecz bardziej interesuje mnie opinia czy ten hosting na home pociagnolbym plynnie te 20 tysiecy uu/dziennie. Jeśli ktos zna hosting ktory spokojnie sie wyrobi z tyloma wejsciami w konkurencyjnej cenie (BUSINESS SERVER POR 26 zl miesiecznie) to z checia zapoznam sie z oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda w wymaganiach wpisałeś wirtualny, ale myślę, że przy takiej ilości odwiedzin, to już raczej mocniejszy VPS. Skoro myślisz o home, to domyślam się, że łatwiej by było, gdyby administracją zajęła się firma. Sprawdź np VPS w biznes-host -> https://biznes-host.pl/vps_directadmin/

Przy płatnościach za dłuższy okres czasu, dodatkowo możesz obniżyć koszt używając kodów rabatowych z mojej stopki.

Jeśli serwer będzie niedomagał, zawsze można dokupić pamięci, procesora i powierzchni dyskowej.

W biznes-host na pewno będą bardziej elastyczni niż w home, jeśli chodzi o dopasowanie pod Twoje potrzeby.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze zwroce sie tak.

 

Prosilbym, aby ktos polecil mi konkretny serwer pod strone www z okolo 20 tysiecy uu/dziennie, aby strona ladwala sie plynnie i chodzila jak marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Boże przestańcie z tą ofertą biznes-...

 

"Tania i dobra jest tylko kapusta kiszona" jak już pisał jeden z użytkowników tego forum.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@patrys: W tej cenie nie znalazłem przez wiele lat lepszej jakości, więc dlaczego mam nie polecać ich usług?

@siemaelo10: Ciężko na dzień dobry zagwarantować, że strona będzie śmigała, nie znając obciążenia jakie generuje skrypt.

Napisz PW do Marka: http://www.webhostingtalk.pl/user/7462-marek607/ o okres testowy na VPSie, sprawdzisz jak działa, a chłopaki doradzą jaką miałby mieć konfigurację.

Jeśli to tylko jedna strona, to może nie potrzebujesz panelu. Wtedy zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na mocniejszy sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a więc:

http://zenbox.pl/zamow.html

Biznes-Host.pl - pakiet BIZNES najwyższy pakiet

https://globalnetwork.pl/hosting - best hosting

http://progreso.pl/hosting/ - biznes Plus

 

Ale i tak najpewniej było by zakupić vpsa z direct admin (w BH) - wtedy możesz spokojnie spać....

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Home nie jest najlepszym pomysłem. Taki serwis specjalnie nie obciąża serwera - powinienno ci wystaczyć konto Hekko za 120 zeta. Wgraj na 14 dni testu i po prostu sprawdź czy takie konto sobie poradzi z tym serwisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30-40 zl miesiecznie, lecz bardziej interesuje mnie opinia czy ten hosting na home pociagnolbym plynnie te 20 tysiecy uu/dziennie. Jeśli ktos zna hosting ktory spokojnie sie wyrobi z tyloma wejsciami w konkurencyjnej cenie (BUSINESS SERVER POR 26 zl miesiecznie) to z checia zapoznam sie z oferta.

To blog jakiś? Ile transferu Ci to zabiera, jaki skrypt (jeśli użyty)? Może sprawdź coś, co pozwala na dużo zapytań do bazy danych: VPS dla publikera Tylko dalej nie wiem, jak z transferem.

Może spróbuj w Zenbox? http://zenbox.pl/zamow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro to ma być skrypt ala kwejk, to raczej nie będzie on generował olbrzymich obciążeń, ale będziesz potrzebował ofertę z dużym dyskiem i dużą ilością transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy serdecznie,


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:



W pakiecie AmazingHosting za niecałe 36zł brutto / miesiąc otrzyma Pan 150GB przestrzeni dyskowej oraz brak limitu transferu.


Infrastruktura serwerowa znajduje się w Data Center ATM S.A., którego jesteśmy oficjalnym partnerem biznesowym. Usługi świadczone są na serwerach marki DELL oraz HP.



Z poważaniem,

Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja ostatnio przenosiłem swoją stroną a'la kwejk do Mydevil.net i jest bardzo zadowolony. Jedyna ich wada to 2 tysiące mejli na dobę.

 

Lepiej jakbyś napisał do nich na mejla i zapytał czy da radę utrzymać Twój portal. Jeśli nie to, to może jakiś VPS, ale w tej chwili nie polecę ci żadnej dobrej firmy :) Sprawdź jeszcze Progreso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To blog jakiś? Ile transferu Ci to zabiera, jaki skrypt (jeśli użyty)? Może sprawdź coś, co pozwala na dużo zapytań do bazy danych: VPS dla publikera Tylko dalej nie wiem, jak z transferem.

Przeczytałem tytuł, poszalałem po innych kartach i zapomniałem, że w tytule napisałeś, co chcesz trzymać - mój błąd :P

To raczej tak wybieraj, żeby było dużo transferu, duży dysk i w miare szybkie łącza (tego nigdy za mało). W dalszym ciągu proponowałbym Ci serwer VPS, bo jeśli strona tak szybko rośnie w użytkowników, to hosting może Cię po prostu wygonić... Ale właściwie, mógłbyś wziąć zenboksa tak jak pisałem. 14 dni testów i podpytaj się, czy nie mają Cię na oku czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×