Skocz do zawartości
DawidAdi

[Szukam] Zagraniczny sewer

Polecane posty

Witam,

od razu uprzedzam, że nie jestem informatykiem oraz nie posiadam wiedzy w tego typu zakresie. Dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Mój problem dotyczy tego, że szukam serwera do przechowywania danych (Liczę, że może to być maksymalnie 50 GB), ale zależy mi na bezpieczeństwie, nie mówię tu o atakach hackerskich, ale o tym, aby biurokraci z naszego państwa nie mieli dostępu do owych danych.

 

Cenowo jestem otwarty tak długo jak mogę otrzymać to, na czym mi zależy najbardziej.

 

Jeśli opis problemu nie był wystarczający to piszcie czego brakuje.

Z góry dziękuję za pomoc,

Pozdrawiam Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie takie bezpieczeństwo powinieneś mieć wszędzie, nawet w Polsce. Ale dla pewności polecam liberalną Holandię. W polecanym wcześniej Leaseweb możesz liczyć na bezpieczeństwo Twoich danych, weź jeden z ich wirtualnych serwerów w chmurze: http://www.leaseweb.com/en/cloud-hosting/virtual-server (przy zamawianiu pamiętaj o wyborze lokalizacji holenderskiej). Na pewno będziesz zadowolony. Jedyny minus to taki, że nie ma możliwości zamówienia większej ilości pamięci czy miejsca na dysku - musisz zmienić pakiet, żeby mieć upgrade, jedynie transfer można dokupić bez zmiany pakietu. Na Twoje potrzeby pakiet "M" za 16 Euro miesięcznie zapewne wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źe żadne urzędy nie będą miały dostępu do tego co będę przechowywać na tego typu serwerze.

 

Nie ma czegoś takiego. Jeżeli są przesłanki lub inne biurokratyczne głupoty to odpowiednie służby na mocy prawa międzynarodowego mogą uzyskać dostęp do danych, czyt. otrzymać zabezpieczone urządzenie z danymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×