Skocz do zawartości
mahomet91

[SZUKAM] Hosting z odblokowanymi portami UDP

Polecane posty

Witam poszukuję hostingu pod moją stronę. Strona będzie potrzebowała odblokowanych portów UDP ponieważ chcę aby był możliwy na niej monitoring serwerów. Więc sprawa wygląda następująco.

 

Użycie procesora: na początek będzie to bardzo znikoma wartość ponieważ będę nad nią pracował, po czasie nie więcej niż 4 %

 

dysk: max 2-3 GB

 

transfer: około 100 GB, początkowo nawet tego nie zużyję zresztą w dalszej części też będzie ciężko.

 

Proszę o konkretne propozycje. Początkowo założyłem konto na prohost.pl lecz nie zgodzili się na odblokowanie portów więc liczę że któraś firma przedstawi mi propozycje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Witam.
W pakiecie za 49 zł rocznie (Pakiet Mini - 5 zł miesięcznie, 25 GB dysku, 100 GB transferu, możliwość przedłużenia SMS, lokalizacja Warszawa) są odblokowane porty UDP. Możliwe adresy to csdc.pl, ep0.pl i hostng.pl, idel.pl.

Zapraszam - www.csdc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W pakiecie za 49 zł rocznie (Pakiet Mini - 5 zł miesięcznie, 25 GB dysku, 100 GB transferu, możliwość przedłużenia SMS, lokalizacja Warszawa) są odblokowane porty UDP. Możliwe adresy to csdc.pl, ep0.pl i hostng.pl, idel.pl.

Zapraszam - www.csdc.pl

Witam, jest jakiś okres testowy konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiało możesz uderzyć w ofertę sax.pl, testuj i sam zdecyduj co dobre. Jak dla mnie szacunek, pomimo krótkiego stażu na rynku hostingowym.

Edytowano przez voti (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×