Hekko.pl

[Praca] Pracownik technicznej obsługi klienta

HEKKONET jest jedną z największych pomorskich firm hostingowych. Obsługujemy ponad 10 000 klientów. Świadczymy bogaty zestaw usług, nasze kluczowe produkty to: hosting WWW, hosting dedykowany, serwery VPS i rejestracja domen. Nasza oferta dostępna jest na stronie http://www.hekko.pl .

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:
Pracownik technicznej obsługi klienta

Miejsce pracy: centrum Gdyni (praca zdalna wykluczona)
Rozpoczęcie pracy: październik 2013
Oferowana płaca: 1600-2500 zł netto

Główne zadania na stanowisku pracownik technicznej obsługi klienta:

* obsługa klienta w zakresie diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych zgłaszanych telefonicznie i mailowo,
* wspieranie użytkowników w rozwiązywaniu problemów z hostingiem WWW i obsługą poczty e-mail,
* przyjmowanie zgłoszeń o błędach oraz samodzielne naprawianie usterek w systemach CMS i innych aplikacjach webowych klientów,

* realizacja innych dyspozycji klientów,
* tworzenie dokumentacji,
* współpraca z zespołem przy rozwoju firmy oraz oferty.

Od kandydatów oczekujemy:

* doświadczenia w obsłudze klienta (mile widziane w branży informatycznej),

* znajomości popularnych systemów CMS (Wordpress, Joomla i inne),

* znajomości zagadnień związanych z HTML, CSS, PHP, MySQL, JavaScript,

* podstawowej wiedzy z zakresu pozycjonowania stron www, projektowania witryn, usability, marketingu internetowego,

* zdolności analitycznego myślenia,
* dobrej organizacji pracy,
* umiejętności pracy w zespole, komunikatywności,
* umiejętności samodzielnego pozyskiwania wiedzy,
* znajomości języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiającym konwersację,
* wysokiej kultury osobistej,
* zapału do pracy oraz chęci zdobywania wiedzy.

Dodatkowymi atutami będą:

* znajomość zagadnień związanych z webhostingiem i domenami internetowymi,

* znajomość DirectAdmin,

Zapewniamy:

* stabilne warunki zatrudnienia,
* przyjazną atmosferę w młodym zespole,
* umowę o pracę.

Prosimy o przesłanie CV na adres praca@hekko.pl.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"

Jednocześnie informujemy, że kontaktować będziemy się tylko z wybranymi osobami.

:lol::lol:

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.