Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kolopik

PayPal -> Przelew

Polecane posty

Witam, potrzebuję wymiany:

Wysyłam ci 520zł na Paypal, a ty mi odsyłasz 500zł na PKO BP

 

Ewentualnie przez bluecash z innego banku. Poratujcie, proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w PayPal przypadkiem nie ma opcji przelania pieniędzy z konta PayPal, na podłączone bankowe? Chyba, że karty nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Około 3-4 dni, niestety nie śpieszą się z tym, warto podpiąć kartę i konto wtedy transfer gotówki trwa 2h (przynajmniej w UK).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypłata z PayPal na konto w polskim banku według ich tabelki zajmuje 1-2 dni robocze, i faktycznie tyle to trwa.

Zważywszy, że dziś sobota, pieniądze miałby Kolopik dostępne prawdopodobnie we wtorek, ewentualnie w środę (zlecenie złożone dziś, ale faktycznie procedura rozpoczęłaby się w poniedziałek).

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje coś takiego jak przelew na kartę to o czym pisze Mzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PP ostatnio wprowadzili kartę, która jest połączona z kontem i można normalnie nią płacić.

 

Tyle, że kosztuje ileśtam na miesiąc, ale jeśli ktoś z PP korzysta nieco częściej niż normalnie to jest to fajne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wiem, coś jak taka wirtualna karta w pdf od BZ WBK.

Ale czy z technicznego punktu widzenia możliwe jest zasilenie rachunku płatniczej przez merchanta znając tylko jej numer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PP ostatnio wprowadzili kartę, która jest połączona z kontem i można normalnie nią płacić.

 

Tyle, że kosztuje ileśtam na miesiąc, ale jeśli ktoś z PP korzysta nieco częściej niż normalnie to jest to fajne rozwiązanie.

 

Mam taką kartę, normalna karta Master Card, można płacić środkami zgromadzonymi na koncie.

Niestety musi być jednak waluta i tylko obsługuje tą główną, jak otrzymujesz wpłaty w innej walucie to nie skorzystasz z karty.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Paypala korzystam bardzo rzadko, ponieważ spotkała mnie kiedyś przykra sytuacja. Posiadam zwykłą kartę płatniczą (nie debetową, nie kredytową). Paypal wymaga jedną z tych opcji, by móc połączyć to w całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Paypala korzystam bardzo rzadko, ponieważ spotkała mnie kiedyś przykra sytuacja. Posiadam zwykłą kartę płatniczą (nie debetową, nie kredytową). Paypal wymaga jedną z tych opcji, by móc połączyć to w całość.

 

Bullshit Kolopik. Również nie posiadam, a zrobiłem zwyczajną weryfikację rachunku w banku już wieki temu - wystarczy, że dane PayPal<=>Rachunek się zgadzają i dostajesz weryfikację + możliwość wypłaty środków bez karty kredytowej w ich systemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Paypala korzystam bardzo rzadko, ponieważ spotkała mnie kiedyś przykra sytuacja. Posiadam zwykłą kartę płatniczą (nie debetową, nie kredytową). Paypal wymaga jedną z tych opcji, by móc połączyć to w całość.

 

Patrz grafika po prawej stronie: https://www.paypal.com/webapps/mpp/buying-online. Zakładałem konto PP lata temu (w czasach kiedy jeszcze teoretycznie PP nie obsługiwał PL), bez żadnej karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Bullshit Kolopik. Również nie posiadam, a zrobiłem zwyczajną weryfikację rachunku w banku już wieki temu - wystarczy, że dane PayPal<=>Rachunek się zgadzają i dostajesz weryfikację + możliwość wypłaty środków bez karty kredytowej w ich systemie.

 

Tak, ale ta wypłata trwa 1-2dni roboczych ;) Ja musiałem sobie coś opłacić jeszcze dzisiaj. To jak na złość PKO zdechło :/

 

Co do kredytówki to była mi potrzebna jak chciałem coś kupić przez paypala, nie pamiętam już jak to było.

 

Również próbowałem zweryfikować konto to nie otrzymałem tych "groszowych" płatności od PP. Jak dzwoniłem do nich w tej sprawie to większość czasu słuchałem muzyczki niż prowadziłem rozmowę w sprawie problemu. Zresztą temat już mocno wyczerpany, bo jak mówiłem, nie zamierzam trzymać środków w Paypal, ewentualnie przyjmuję wpłaty na PP raz na ruski rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ślepnę na starość, ale nie widziałem, żeby Kolopik pisał, że się nie da. On nie miał takiej możliwości na szybko i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Paypala korzystam bardzo rzadko, ponieważ spotkała mnie kiedyś przykra sytuacja. Posiadam zwykłą kartę płatniczą (nie debetową, nie kredytową). Paypal wymaga jedną z tych opcji, by móc połączyć to w całość.

 

Ano ślepniesz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden taki jak się wczoraj dowiedział ile mam lat to stwierdził, że powinien się do mnie per Pan odzywać i mnie jeszcze starym koniem nazwał. Więc w moim wieku można mi ślepotę wybaczyć, szczególnie, że pół życia przy kompach spędziłem, wlepiając ślepia w monitory różnej proweniencji, teraz mam 32" żeby w ogóle coś widzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co jedyne szkła jakich używam służą przelewaniu wszelkiej maści płynów, szczególnie wyskokowych. Literki jeszcze widzę (o ile nie przeleję w siebie za dużo wspomnianych płynów), ostatnio miałem nawet okazję popracować na 15" CRT i się nie pogubiłem, za to wróciły wspomnienia... A na 32" się przesiadłem, bo po pierwsze postawiłem go sobie 2 metry dalej a po drugie lubię sobie filmy pooglądać czasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×