Skocz do zawartości
kolekads

[dedyk] szukam serwera

Polecane posty

Witam

szukam serwera podobnego w parametrach do mSP z oferty ovh.

Zależy mi na podobnych parametrach i żeby serwer stał w europie.

Możecie coś polecić

Edytowano przez kolekads (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mogę zaproponować serwer o podobnych lub niemal identycznych parametrach jak w OVH. Lokalizacja w PL.

Oczywiście cena inna niż w OVH, ale myślę że jedna z lepszych w PL.

Zapraszam do kontaktu.

 

Pozdrawiam

Krzysztof

kont 696 021 304

www.sprintdatacenter.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zmienic rekame na stronie 'najtaniej w PL i EU' na samo PL serwery z tej seri beda nie dlugo ;p

Znajomego zamowienie ma status w poniedzialek finalizacja reaizacji lub moze wziasc zwrot kasy. Jak Patrze na reklame i mysle najtaniej w EU to ja biore to od reki taki serwer u Panstwa, nawet za cene wysrodkowana z róznicy :)

250 w ovh u Panstwa 340zl daje 295zl Stoi ? Jakiż piekny prezent bym miał dla znajomego :)

 

Jeden klient wiecej, masowo zaczna rozdawac badziewiaki francuskie i nici z klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie takiego sprzętu raczej nie dostaniesz. Zapewne dopłata + ew. koszty instalacji

 

zdaję sobie sprawę że cena będzie inna. Ale szukam alternatywy bo nigdy nic nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zmienic rekame na stronie 'najtaniej w PL i EU' na samo PL serwery z tej seri beda nie dlugo ;p

Znajomego zamowienie ma status w poniedzialek finalizacja reaizacji lub moze wziasc zwrot kasy. Jak Patrze na reklame i mysle najtaniej w EU to ja biore to od reki taki serwer u Panstwa, nawet za cene wysrodkowana z róznicy :)

250 w ovh u Panstwa 340zl daje 295zl Stoi ? Jakiż piekny prezent bym miał dla znajomego :)

 

Jeden klient wiecej, masowo zaczna rozdawac badziewiaki francuskie i nici z klienta

 

Porozmawiać możemy, coś na pewno wypracujemy z Pana propozycji.

U nas serwer jest od ręki i lokalizacja PL.

 

Zapraszam

Krzysztof

kont 696 021 304

info@sprintdatacenter.pl

Edytowano przez sprintdatacenter.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

budżet to jakieś 400 zł miesięcznie maks. Oczywiście za dobry przelicznik cena do wydajności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nic nie masz w tej cenie? Lease web hetzner z zagranicznych a z PL to co możesz się zapytać wyżej czy mają coś ciekawego albo może vihost coś w PL będa mieć na stanie w tej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nic nie masz w tej cenie? Lease web hetzner z zagranicznych a z PL to co możesz się zapytać wyżej czy mają coś ciekawego albo może vihost coś w PL będa mieć na stanie w tej cenie

 

Jest tego sporo tylko problemem w tym wypadku jest dla mnie transfer, a dokładniej ograniczenia. Bo jest to nowy projekt i może się okazać, że niektóre ilości mogą być za małe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jak jest nowy projekt to chyba zacznie robić się ruch i możesz wtedy zawczasu zapytać się o więcej transferu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Dodatkowy transfer to będzie kwestia odpowiedniej ceny, zapytaj się na bok w firmach od razu ile takowy kosztuje (o ile w ogóle firma coś takiego oferuje) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×