Skocz do zawartości
TheKrzysztofa

Wycena 14 Domen

Polecane posty

Hej, chciałbym aby osoby znające się na domenach wycenili mi kilka domen pod względem łatwości promowania oraz nazwą.

 

1. ElixStacja.pl - Doskonała pod stacje radiową, nazwa wpada w ucho dzięki czemu można zrobić fajne elixowe jingle radiowe.

2. ZombieMod.pl - Domena pod stronę dotyczącą serwerów Zombie, dobra nazwa na wypromowanie.

3. ZombieArena.pl - Domena pod stronę dotyczącą serwery Zombie, lub grę via www albo DayZ.

4. Zombie-Busters.pl - Domena pod stronę dotyczącą serwery Zombie lub inne.

5. ApoMu.pl - Znana domena serwera Mu Online, aktualnie serwer posiada graczy i jest dość znany

6. GameStatus.pl - Domena nadająca się pod listę serwerów gier, lub statystyki gier MultiPlayer (Graczy, serwerów itd. nie tylko Counter Strike)

7. Cs-Pobierz.pl - Domena nadająca się pod download Counter Strike, dodatków, map i innych bajerów.

8. HostBoard.pl - Domena nadająca się pod forum dotyczące hostingu.

9. xfHelp.pl - Domena dotycząca supportu dla skryptu XenForo (Posiada wygasłą licencje XenForo)

10. VoiceNation.pl - Domena dotycząca usług Voice (VOIP)

11. n0t.pl - 3 znakówka, dobra pod prywatną stronę DL lub jakieś portfolio.

12. ScriptMania.pl - Domena odpowiednia pod stronę z downloadem skryptów.

13. PlayBoard.eu / PlayBoard.pl - Domena pod forum dotyczące gier lub snowboard lub sportów deskowych.

 

Będę miał zamiar sprzedać te domeny, jednak nie wiem ile do końca są one warte.

 

Z góry dziękuje za wycenę :)

Edytowano przez TheKrzysztofa (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, chciałbym aby osoby znające się na domenach wycenili mi kilka domen pod względem łatwości promowania oraz nazwą.

Wystaw aukcje allegro dla każdej, to będziesz wiedział ile jest warta domena.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami. Nie dałbym za żadną z tych domen więcej nić cena standardowa. I nie są to słowa laika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj cene tych domen.

GameStatus.pl

oraz

ScriptMania.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystaw aukcje allegro dla każdej, to będziesz wiedział ile jest warta domena.

 

Nie rozśmieszaj mnie - sprzedaże na Allegro nie przekraczają zazwyczaj ułamka wartości inwestycyjnej adresu.
Co do adresów - wszystkie to ninje, czyli nie są warte nic - chyba, że znajdzie się na nie jakiś chętny. Wtedy puszczaj za jakąkolwiek kwotę, jaka zostanie Ci zaproponowana.

 

 

n0t.pl

 

To nie jest dobra, 3-znakowa domena. Skrót się nie rozwija, do tego ma znak niepożądany. Na przyszłość - unikaj kombinacji cyfr i liter, bądź domen zawierających litery niewystępujące w polskim alfabecie (x, q, v) i y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj naskakujesz na sprzedaż przez Allegro, bo sprzeda za grosze. Domena jest tyle warta ile ktoś będzie chciał za nią dać.

Nie rozśmieszaj mnie - sprzedaże na Allegro nie przekraczają zazwyczaj ułamka wartości inwestycyjnej adresu.

A tutaj sam sobie odpowiadasz ile są warte.

Co do adresów - wszystkie to ninje, czyli nie są warte nic - chyba, że znajdzie się na nie jakiś chętny. Wtedy puszczaj za jakąkolwiek kwotę, jaka zostanie Ci zaproponowana.

Następnym razem zastanów sie zanim napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×