Skocz do zawartości
xSannti

Hosting pod Wordpress z domeną

Polecane posty

Witam

Szukam serwera pod mój blog oparty o Wordpressa. Dopiero będę zaczynał, także strona zapewne nie będzie miała dużej oglądalności. Zależy mi przede wszystkim, aby koszty były w miarę możliwości jak najniższe, ale ważniejsze jest dla mnie, aby nie wiązać się z żadną firmą na dłuższy czas (np. żebym nie musiał przymusowo przedłużać domeny po roku) oraz żebym mógł w każdej chwili przestać opłacać hosting i domenę i bez żadnych konsekwencji.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeli chcesz niski koszt to bedziesz raczej musial zaplacic za rok z gory. Polecam ci pakiet z biznes-host. Koszt jest niewielki (61 pln) a jakosc bardzo dobra. Z kodem z sygnatury za 1 rok 25% taniej.

 

Edytowano przez dannix (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy płatność z góry za rok nie jest dla mnie problemem, chodziło mi tylko o to, żeby nie było obowiązku przedłużenia po jakimś tam czasie.

Jak z szybkością ? Można podpiąć AdSense ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi mi to czy nie będą z tego powodu robić problemu, bo czytałem, że coś takiego się zdarza na niektórych hostingach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o Nas (Biznes-Host.pl) chodzi to nie robimy żadnego problemu z adsense - możesz spokojnie podpinać i zapraszam do bezpłatnego testu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, sprawdź naszą ofertę http://www.sax.pl/shared_hosting - polecam ECO-DUE, które idealnie nada się na początek. Domena przez pierwszy rok to koszt zaledwie 15 PLN. I na dodatek wystarcza nie przedłużać po roku usługi - nie wyciągniemy z tego tytułu żadnych konsekwencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do naszej oferty, oferujemy serwery z bazami na dyskach SSD.

 

Tu polecam najtańszy serwer Basic One:

http://www.mzone-net.eu/index.php?d=kontawww

 

W pakiecie otrzymujesz darmową domenę, nie ma także obowiązku przedłużania usług.

 

Konto testowe na okres 7 dni można zamówić z poniższego linku:

https://www.service.mzhost.co.uk/index.php?/cart/&step=0&cat_id=24

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze inni ci juz odpowiedzieli z adsense nie ma problemu. Biznes-host oferuje okres testowy. Z szybkoscia ja nie mialem do tej pory problemow a jestem klientem juz jakies 1.5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą serwerów WWW - pakiet MINI spełni Pana wymagania.

W każdej chwili można zmienić pakiet na wyższy lub dokupić potrzebne zasoby np. dysk twardy.

U nas także można kupić domeny - w razie problemów czy pytań służymy pomocą.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dalej nie wybrałeś, to popieram dannix - Biznes Host będzie idealnym rozwiązaniem. Oferta jest w bardzo dobrej cenie, a jest do tego nawet na wyrost. AdSense wstawiasz bezpośrednio w kod strony na Wordpress (ewentualnie korzystasz z wtyczki, która sama to robi) i na płatnych hostingach nie ma żadnych zakazów co do takich rzeczy. Proponuję Pakiet za 61zł + skorzystanie z kodu rabatowego na 25% zniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,


w ramach promocji chętnie zaoferuję Panu konto hostingowe "Intro" ( http://www.webhost.pl/hosting/info/intro ) zupełnie za darmo na okres jednego roku w celu sprawdzenia naszych usług. Pozwoli to Panu na stworzenie strony bez ponoszenia dodatkowych kosztów na starcie. Oczywiście po roku nie ma Pan obowiązku przedłużania konta, także może z niego w dowolnym momencie zrezygnować.



Promocję tę adresuję zarówno do założyciela tematu jak i wszystkich zainteresowanych naszą ofertą. Proszę zamówić konto na naszej stronie i po otrzymaniu maila potwierdzającego założenie konta wystarczy powołać się mailowo na ten temat, a dokonamy aktywacji na okres jednego roku.



Pozdrawiam

Grzegorz Król

---------------------

Webhost.pl

tel. 801 022 101

tel. 12 423 46 60

ul. Lea 204

30-133 Kraków

NIP: 677-227-01-80

---------------------





Edytowano przez Webhost.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam też na testy do nas - najtańszy pakiet już za 29 zł brutto, wordpressa można spokojnie zainstalować. Po roku nie trzeba przedłużać oczywiście ani domeny, ani serwera.

 

Pozdrawiam

Tomasz Sikora

www.wer.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×