Skocz do zawartości
Bartas

Gamestate.pl Forum o grach

Polecane posty

site_logo.png


http://Gamestate.pl to nowy serwis* prowadzony przez młodych energicznych i ambitnych graczy chcących stworzyć elitarną społeczność prawdziwych game-maniaków.



Skupiamy się głównie na tematyce gier ale nie zabrakło u nas miejsc na luźne pogawędki ;)



Czym możemy się pochwalić?


- unikalnym szablonem stworzonym przez jednego z administratorów


- doświadczoną i pomocną adminstracją


- rozbudowanymi działami i kategoriami poszczególnych gier


- częstymi aktualizacjami w dziale Aktualności ze świata gier



Co mamy w planach?


- otwarcie portalu na którym będą zamieszczane nowinki o grach (szkic: http://gamestate.pl/gstate)


- otworzenie serwerów dla naszych użytkowników (counter-strike,tf2)


- zajęcie pierwszego miejsca w google jako forum o grach :lol:



baner46860.png


Masz ciekawą propozycje co do serwisu http://gamestate.pl? Napisz o tym!


button2.pngbuton88x31.png


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze miejsce w Google będzie trudne, ale topka osiągalna. W sprawie pozycjonowania możesz zwrócić się do mnie jak coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy już serwer gry counter-strike, więc jedno można odhaczyć ;)

 

- otworzenie serwerów dla naszych użytkowników (counter-strike,tf2) gal.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takich forum jest bardzo dużo ;) wręcz tysiące w sieci.

Jak na razie macie około 100 użytkowników co jest bardzo małą liczą.

Wątpię czy uda Ci się to dobrze rozreklamować.

Pierwsze co bym zmienił to wygląd ;) Nie zachęca do pozostania na forum, na albo jakiś styl bardziej pod aktualny design projektowania stron albo na przejrzystego IP Boarda.

Może jakiś ładny slaider na stronie głównej reklamujący choćby ten serwer którego IP jest dostępne na samym dole strony ;)

Panel logowania powinien być widoczny dla nowego użytkownika najlepiej obok wyszukiwarki.

Dlaczego regulamin również jest ukryty prawie na samym dole? Nikomu nie będzie się chciało go szukać, a tym bardziej czytać.

 

Może do każdego działu w świecie gier zamiast tego kułka po lewej z logiem gry dodać w opisie ładny przejrzysty baner. ;)

 

Jeszcze ten sygnet w logu ;) Nie za ładnie wygląda.

Na banerach reklamujących powinniście używać loga ;) Wtedy ktoś kto zobaczy wasz baner na innej stronie, łatwiej was zapamięta.

Pomysłami mogę rzucać bez końca ;)

Powodzenia, może się uda!

 

PS. Jak byś potrzebował pomocy co do grafiki, zapraszam do mnie.

Jeżeli chcielibyście unikatową paczkę na serwer cs 1.6, mam znajomego który nie drogo może taką złożyć ;) Jego paczki cieszą się dużą ilością graczy na dobrych serwerowniach.

Pozdrawiam.

Edytowano przez WizZziy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Styl nie zachęca do pozostania na forum.. Możesz napisać coś więcej na temat tego zagadnienia? Teoretycznie mógłbym zrobić szablon, który wyglądał by jak IPB lecz w jakim celu? Nie zamierzam klonować wszystkich innych stron.

Co do slidera, to takie elementy znajdą się na stronie głównej, a forum będzie dostępne pod adresem forum.gamestate.pl.

Nad logiem oczywiście popracuje, miałem to już zrobić wcześniej lecz wypadły mi inne sprawy.

Paczki również nie potrzebuję.

 

Dziękuje za Twoją opinię i pozdrawiam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego styl nie zachęca? Nie mówię, że jest zły, nie każdy patrzy na wygląda strony ;)

Niektórzy wchodzą na forum/stronę i interesuje ich treść.

Te boksy są takie puste ;) Można by chociaż nagłówek w nich wyróżnić ;) albo na cały box dodaj jakąś teksturę i pobawić się trybami mieszania ;)

Forum wyglądało by lepiej jak by powiększył je na boki (nawet o te 60px z prawej i lewej) ;) nie wiem jak to napisać hehe ;) Myślę, że zrozumiecie o co mi chodzi.

 

Nie no pracujcie nad forum, przynajmniej będziecie mieli co robić.

 

Edytowano przez WizZziy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz te przyciski (małe buttony), pod monitorem serwera na prawdę nie wyglądają przyzwoicie ;)

Dodałbym jakiś dobry banerek o tematyce modyfikacji wgranej na serwer a przyciski pod tym jakiś zwykłe ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie sprawę z tego. Wgrałem je na próbę, aby zobaczyć jak to wygląda i właśnie miałem zmieniać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×