Skocz do zawartości
Korab

Budżetowy VPS do czegoś takiego się nada?

Polecane posty

Cześć,

 

Czy budżetowy VPS (128MB RAM, OpenVZ) wystarczy do postawienia prostej, statycznej strony WWW i serwera Subversion? Myślę nad VPS1 w budgetvps.pl, ewentualnie znacie coś w cenie 15-20 zł na miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

malo na rynku jest takich tanich rozwiazan.

Jest jeszcze:

Mintshost.pl - nie pamietam ile dokladnie, ale ponizej 20zl kosztuje najtanszy vps. maja dobre znizki przy platnosci za dlugi okres.

ovh.pl - za 15zl kupisz najtanszego dedyka ale trzeba zaplacic za 3miesiace z gory i jest na to duzy popyt wiec trzeba dlugo czekac.

jest jeszcze biznes-host.pl ale to ci przypasuje jak zaplacisz z gory na dlugi okres... ewentualnie kod rabatowy - obnizy koszt o 25%.

 

pozdrawiam

Kszysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Również są darmowe, ale niskiej jakości VPS'y między innymi: host1free.com, czy vps.me :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o 10 zł miesięcznie powiększył byś budżet to sprawdź naszą ofertę - ECO UNO-VPS. Ewentualnie skorzystaj z kodu -50% (SAX2013) i możesz spokojnie zająć się administracją VPSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam także do zapoznania się z naszą ofertą VPS Mini.

Przy zakupie na dłuższy okres zniżki do 50 %.

 

Pozdrawiam,

Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, zamówiłem podstawowy VPS w Mintshosts i po kilku dniach stwierdzam, że VPS-y to chyba nie jest moja działka ^^. Jestem trochę przerażony koniecznością grzebania w kilkunastu plikach konfiguracyjnych, tyle że ciągle z tym samym efektem - nic nie chce działać :(

 

Mam wrażenie że w Mintshosts konta do panelu są tworzone ręcznie... kilka godzin musiałem czekać na dane, więc jeśli ktoś musi postawić VPS-a tu i teraz, to Mintshosts raczej odpada.

Chyba zlecę to komuś...

Edytowano przez Korab (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×