Skocz do zawartości
Gutaj

Wstęp do portfolio

Polecane posty

Gość

@Patryk:

 

Tworzysz bardzo ładne, interesujące, zaskakujące prace. Wkrótce się do Ciebie odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak uda mi się ciebie zapisać w grafiku to okej bo jednak dużo tego jest :), odezwę się do ciebie na pw i podam ci dane kontaktowe fejsbook + telefon ew skype, bo nie korzystam już z gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękna tapeta w tle. Jeśli komuś też się spodobała, i chciałby ją na pulpit ( tak jak ja :)) to tutaj link: http://wallpapers5.com/images/wallpapers/20662698/Photography/Soft-Nature-Blue.jpg

 

Google search by image )

 

 

No jak uda mi się ciebie zapisać w grafiku to okej bo jednak dużo tego jest :), odezwę się do ciebie na pw i podam ci dane kontaktowe fejsbook + telefon ew skype, bo nie korzystam już z gg

Owned...

Co tu niby zrobiłeś? Myślałem ze tapete sam odrypałeś ale skoro wstawiłeś tylko kilka przycisków + 2 napisy to czym tu sie chwalić?

 

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz na imię Patrick ?

 

Teraz taka moda u młodszego pokolenia że trzeba sobie podrasować coś żeby było bardziej hamerykańskie ;)

 

No jak uda mi się ciebie zapisać w grafiku to okej bo jednak dużo tego jest :), odezwę się do ciebie na pw i podam ci dane kontaktowe fejsbook + telefon ew skype, bo nie korzystam już z gg

 

Nie słyszałeś że fejsaty nie jest już w modzie, wszyscy wracają do IRCa :lol:

 

 

 

Owned...

Co tu niby zrobiłeś? Myślałem ze tapete sam odrypałeś ale skoro wstawiłeś tylko kilka przycisków + 2 napisy to czym tu sie chwalić?

 

Pozdrawiam...

 

Ja te przyciski już gdzieś widziałem hmm..... :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zmienił na "Patryk" kłuje w oczy i zniechęca.

 

Ja bym się nauczył tworzyć strony (layouty) dopiero bym dawał je do oceny...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam na imie Patrick tak dla upomnienia, nie jestem polakiem i to już nie wasza sprawa czy chce komu zaimponować czy nie, to jest tylko wstęp do portfolia a wy się już rzucacie nie wiadomo jak, rozumiem oceniać moją pracę, ale od razu moje imie i moją osobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam na imie Patrick tak dla upomnienia, nie jestem polakiem i to już nie wasza sprawa czy chce komu zaimponować czy nie, to jest tylko wstęp do portfolia a wy się już rzucacie nie wiadomo jak, rozumiem oceniać moją pracę, ale od razu moje imie i moją osobę?

 

W takim razie przepraszam za pomyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×