Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
malit

Zlecę pozycjonowanie marki suplementów diety

Polecane posty

Witam,

poszukuję chętnej osoby do pozycjonowania marki suplementów diety. Z powodu, że produktów jest 6, frazy mogą się zmieniać (jak często to do ustalenia).

Frazy przykładowe:

nawilżanie skóry

kosmetyki do cery
tabletki na odchudzanie

piękne włosy

suplementy

kolagen/kolagen w kapsułkach/w tabletkach

suplementy przeciwzmarszczkowe

zielona kawa

itd

 

Interesuje mnie zakup 10 fraz, do końca roku będzie ich kolejne 10 dla innej marki. Moze i więcej ale nie chcę obiecywać gdyż zależy to od efektywnosci w sprzedaży.

Interesuje mnie rozliczenie za top5 w zamian oferuję długą współpracę.

Chętnie osobę (możliwa współpraca) posiadajacę wiedzę z innych aspektów nakręcenia klientów:mass mailing, FB, adwords etc

 

Zapraszam do kontaktu na PW - chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

 

 

 

Edytowano przez malit (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darujcie sobie swoje dziwne komentarze.
Nie jest to miejsce na nabijanie sobie postów tylko konstruktywną wymianę informacji.

Jak Tomek_25 jestem w stanie zrozumieć jako młodzika, to od administratorów wymaga się więcej kultury.

Czarny charakter pomyśl nad tym i nad tym jaki jest tutaj Twój cel.

Przeczytaj sobie regulamin forum i przypomnij do czego on służy. Przy oakzji nadaj sobie bana na kilka dni.

 

A dodam jeszcze:

Jestem na forum od kilku lat. Za każdym razem jak daję ofertę/zlecenie pojawiają sie zaraz dziwne oceny tych którzy płacą podatki, mają rodziny itd

Ja też płacę podtaki...ale poszukuję ofert, za kóre jestem wstanie zapłacić, a nie obiecać, że zapłace.

 

Chciałbym podekreślić, że zawsze znalazłem to co chciałem i jestem zadowolony z długich wspólnych działań z osobami, które tutaj znalazłem. Co wskazuje, że ceny nie są wyżyłowane...

 

Sorki za mój off topic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak Tomek_25 jestem w stanie zrozumieć jako młodzika

Panie młodzik:

http://www.forum.optymalizacja.com/user/10227-tomek-25/

robię SEO od lat 6 ,suplementy od blisko 2lat

Jeśli szukasz kogoś poważnego do serwerów -zdecydowanie WHT

jeśli szukasz kogoś powaznego do SEO warto zerknąć na PiO

Po pierwsze szukasz w niewłaściwym miejscu a po drugie nie mas pojęcia o czym piszesz.

Ale to już nie mój problem Panie młodzik :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopisz zero do niższego pułpapu budżetu tu może ktoś się odezwie. I to wcale nie jest żart. Poza tym takiego pozycjonowania nie "rozlicza" się z miesiąca na miesiąc bo samo wyciągnięcie fraz potrwa trochę czasu za który też będzie trzeba zapłacić.

Edytowano przez Inferno (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OD kilku lat na forum :) ? to ile kont miałeś ? ile zbanowanych ? może to joachim ^^ ?

 

150-200 za frazę i Ci to ogarnę i to jest po dużych kosztach bo zaplecze się marnuje chwilowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

bardzo dobrze, że są jeszcze osoby które zwracają uwagi na takie szczegóły i jak trzeba potrafią "napisać co o tym myślą"

 

Niektóre osoby które dają zlecenia zapominają chyba w jakim świcie żyją, myślą że wszystko powinno być za pół darmo czy za darmo, a w szczególności budowa stron internetowych i inne usługi związane z działem IT - bo cóż to przecież za praca? siedzenie przed komputerem prawda?

 

Czasem zdarza mi się przeglądać różne serwisy ze zleceniami i powiem szczerze, że niektóre zlecenia zleceniodawców jak i oferty oferentów przyprawiają mnie o zawrót głowy :) np.

 

http://oferia.pl/zlecenie/item681312-portal-spolecznosciowy

 

ktoś chce portal społecznościowy za sumę 450 PLN, a pod zleceniem są ofert na wykonanie portalu za sumę 120 PLN - dobre :D

 

Czasem to się naprawdę można uśmiać, ale czasem to wcale nie jest do śmiechu jak się człowiek głębiej zastanowi na tym i widzi te realia które u nas panują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×