Skocz do zawartości
Pietia.

Hosting bez limitu transferu

Polecane posty

Witam, dzisz poszukuję jakiegoś hostingu z powierzchnią dyskową 10gb oraz nielimitowanym transferem. Oczywiście dodatkowo również bazy mysql itp.

Dobrze by było gdyby była płatność miesięczna przez paypal.

Budźetu nie mam, więc postaram dostosować się do cen(ale też nie za dużo)

Hosting ma być pod jedną(ewentualnie w przyszłości pod 3 strony), aktualna strona ma dziennie +/- 20k wyświetleń i raczej ciągle będzie rosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Standard od MintsHost powinien ci przypasować, tyle że tam masz 15 gb miejsca, mimo to i tak masz bardzo tanio. Usługę polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy pisali wcześniej - konto bez limitu to zwykły marketing, strona która będzie obciążała serwer za mocno i tak wyleci. Przejrzyj sobie konta Hekko - działam u nich od lat. Mają darmowe okresy testowe, możesz sprawdzić czy serwer działa tak jak powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

progreso.pl ;-)

 

Nie licz, że ktoś Cie będzie trzymał jak będziesz nabijał 1TB transferu na miesiąc ;-)

 

ja jestem w progreso i średnio robię ponad 1TB na m/c i nikt nie krzyczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może zenbox.pl ;) jest dość nietypowym serwerem, ale oferta wydaje się kusząca.l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może zenbox.pl ;) jest dość nietypowym serwerem, ale oferta wydaje się kusząca.l

 

Reklamujesz ich? Już kilka dni tego gościu chciał z tego korzystać i wyszła lipa. Nie wiem skąd pomysł hostingu z płatnością za użytkowników. Śmiech na sali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×