Skocz do zawartości
neax

Tani hosting na email

Polecane posty

Witam

Szukam małego, taniego konta na pocztę - nie musi być to koniecznie serwer www, dedykowane konto emailowe też się zda.

Cena: najbardziej odpowiada mi opłata miesięczna, do ok. 3zł (np. SMSem), ew. 15-20zł rocznie (proszę nie podawać kont za 50 czy 100zł :) )

Powieszchnia nie musi być duża - nawet 100mb wystarczy
Możliwość podpięcia paru (5+) domen
(konecznie) catch-all
Dodatki typu bazy danych, ftp, mailing nieistotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

A Ty podajesz konto za 32zł rocznie. Gratulacje! -_-

 

Faktycznie, wiem że jest pare hostów za 30zl+ dlatego szukam czy jest coś tańszego

Obija mi się o pamięć serwis za ok 3zł/m (?), opłacany SMSem ale nie pamiętam co/gdzie to było...

 

 

A od kiedy ta firma jest na rynku bo domena/strona wyglądają troszku... amatorsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Outlook.com pozwala na hostowanie maila we własnej domenie za darmo. Podobnie do Google Apps kiedyś. Można też mieć kilka domen, ale nie wiem, czy wtedy nadal bezpłatnie.

 

Using Outlook.com with your own Web Domain

 

W google nie ma już możliwości zarejestrowania się za darmo, w outlook.com nie ma catch-all (jeśli się nie mylę)

Zresztą po ostatnich rewelacjach z PRISMem to mam lekki niesmak jak myślę o gmailach, outlookach, yahoo itd

 

Niestety w przypadku większości darmowych catch-all jest wyłączone.

Witamy.

 

Niestety wystąpił problem podczas automatycznej aktywacji Twojej usługi. Wiadomość zawierająca szczegóły

błędu została już wysłana do naszego administratora. Niezwłocznie zajmie się rozwiązaniem problemu.

 

Przepraszamy bardzo za opóźnienie w aktywacji usługi. Skontaktujemy się z Tobą jak tylko będziemy mogli

uruchomić usługę.

 

Z poważaniem

Biuro Obsługi Klienta GBZL.pl

 

 

:rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konto na GBZL.pl zostało aktywowane. 12zl za 5gb na 2 lata - zbyt piękne aby było prawdziwe?...no cóż, zobaczymy... :)

 

Hej - sprawdź naszą ofertę: ECO-DUE i ECO-UNO spokojnie sprostają Twoim oczekiwaniom :)

5zl na rok (po rabacie) - nieźle. Ale na wstępie już dyskwalifikuje was kompletny brak szczegółów na stronie.

  • Powierzchnia 500 MB
  • Transfer 6 GB
  • Mysql 5 szt.
  • FTP 5 szt.
  • Mail 5 szt.

Nic więcej o tym koncie nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery wirtualne ECO i PRO mają wykonywane przez 7 dni wstecz kopie zapasowe. Administracja serwerem wirtualnym jest możliwa dzięki znanemu i sprawdzonemu rozwiązaniu Direct Admin.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za sugestie - narazie testuję gbzl i drugie konto za hoście zagranicznym:

http://www.namepros.com/web-hosting-offers/801181-hostmantis-1-month-best-linux-windows.html

(opcja za $2.5 + kupon daje ok $1 / 3zl)

I chyba na tym narazie pozostanę ^_^

 

Odważnie :)

Poczta to nie pliki statyczne + baza sql które można sobie odtworzyć we własnym zakresie bardzo szybko.

Nie mniej - powodzenia życzę :)

 

Taka mała dywagacja - 3 zł miesięcznie, w podanym przeze mnie przykładzie wychodzi 50 zł na 12 miesięcy, czyli 4,166666667 miesięcznie - 1,67 zł więcej w miesiącu za jakość, stabilność i możliwość napisania maila w każdej sprawie + jawne dane właścicieli...

 

Nie pojmuję tego.

Edytowano przez Jarosław Szmańda (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odważnie :)

Poczta to nie pliki statyczne + baza sql które można sobie odtworzyć we własnym zakresie bardzo szybko.

Nie mniej - powodzenia życzę :)

 

W zasadzie chyba da się - przenieść z konta na konto przez IMAP

 

Ale akurat to konto (dodatkowe - główne trzymam na tuffmail.com) to będzie tylko do odbierania poczty - np. emaili wysyłanych przy rejestracji na jakimś lekko podejrzanym forum/serwisie lub w sytuacji gdy przez ściągnięciem pliku / przeczytaniem artykułu itp. proszą o adres...

Jednym słowem chodzi raczej o zbieracz potencjalnego spamu - niby możnaby korzystać z tymczasowych emaili (10minutemail.com itp) albo np. założyć na o2.pl ale ja lubię wiedzieć skąd mi spam dochodzi.

Mam catch-all na domenie i np. serwisabc.pl distaje serwisabc.pl@... serwisbcd dostaje serwisbcd.pl@... itd Jak alias zaczyna dostawać dużo spamu to łatwo go wtedy zablokować podczas gdy reszta adresów nadal przyjmuje wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dobie PRISMa i XKEYSCORE przekonanie o tym że na jakimś hostingu poczty nikt mailingu nie przegląda ;-) Jak się obawiasz o poufność to szyfruj wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×