Skocz do zawartości
MedykPL

Domena w az

Polecane posty

Witajcie!
Z góry przepraszam, jeśli zły dział.

Otóż już 7.08.2013r. około godziny 22, zakupiłem domenę i niestety wciąż ona nie działa.

Jestem zielony(to moja pierwsza płatna domena) w tych sprawach, więc nie wiem, czy trzeba coś pozmieniać, czy jak?
Być może to coś pomoże, kupiłem domenę .eu.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaciłeś ją ? jeżeli tak to jakim sposobem ? jeżeli przy płatności online to musi być aktywna ... może o tym nie wiesz po prostu.

Czemu do supportu AZ nie napisałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak opłaciłem przez paypal, napisałem do supportu wczoraj o 3 w nocy(jeśli się nie mylę to jest napisane, że pomoc techniczna działa od 8-16, czy tam od 8-20 w soboty, a nie dostałem odpowiedzi, tylko automat).

 

 

Nie odnaleziono serwera





Firefox nie może odnaleźć serwera www.xxxxxxxxxx.eu.





Sprawdź, czy adres nie zawiera literówek jak np.
ww.example.com zamiast
www.example.com
Jeśli nie można otworzyć żadnej strony, należy sprawdzić swoje połączenie sieciowe.
Jeśli ten komputer jest chroniony przez zaporę sieciową lub serwer proxy, należy sprawdzić, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem.

 

 

Taki błąd mam, gdy próbuję wbić na stronę(hosting wziałem "wieczysty", dawany za darmo do domeny).

Edytowano przez MedykPL (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przypisałeś DNS az.pl do hostingu? Propagacja trwa od 24 do 48 czy nawet 72 godzin. Nie pamiętam dokładnie. Poczekaj aż support az odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edit: Właśnie zauważyłem, że na gmail'u po prostu nie zauważyłem wiadomości od pomocy technicznej("skleiła się" z automatem), dziękuję wszystkim za pomoc, temat do zamknięcia.

Pozdrawiam

Edytowano przez MedykPL (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×