Skocz do zawartości
z1089

Transfer domeny .at z az.pl

Polecane posty

Witam.

 

Po kilku mailach do supportu az.pl otrzymałem informację, że kod authinfo w przypadku domen at.pl nie jest konieczny do transferu. Po zainicjowaniu transferu do ovh muszę podać kod authinfo. W mailu od nich zjanduje się informacja, że kod authinfo ma być dostarczony przez nic.at. Po dwóch dniach wciąż nie mam kodu.

 

Czy kod zostanie rzeczywiście dostarczony przez nic.at? Ile trzeba na to czekać (mam 9 dni na odnowienie domeny)? Dlaczego domeny .at trzeba odnawiać miesiąc przed terminem?

 

Z góry dzięki za wszelkie informacje na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki regulamin maja Austriacy, nic nie poradzisz. Każdy operator domen narodowych ustala własne zasady, przed rejestracją domeny mogłeś się z nimi zapoznać. A na wydanie kodu mają cholera wie ile, nie precyzują ani w regulaminie ani nigdzie indziej na stronie (przynajmniej ja nie znalazłem tej informacji). Pewnie jest to w jakiś sposób regulowane austriackim prawem konsumenckim, na którym się kompletnie nie znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może prośba o wydanie kodu przesłana do nic.at by coś pomogła? Wie ktoś z doświadczenia ile trwa oczekiwanie na kod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×