Skocz do zawartości
Max25

Powiadomienie sms o nowym mailu

Polecane posty

Nie wiem czy dobry dział, ale licze na wyrozumiałość przez przegrzanie słoneczne :)

Posiadam hosting w unixstorm.org. Poszukuję jakiegoś ciekawego rozwiązania, które poinformuje mnie o nadejściu nowej wiadomości mailowej w skrzynce. Super by było gdyby wyświetlalo maila nadawcy i treść :)

Korzystałem z gotowego rozwiązania poczta-sms.pl/‎ ale nawet w najdrozszej opcji powiadomienia przychodziły po kilku dobrych godzinach.

Czy istnieje takie rozwiązanie? Numer telefonu jest w T-mobile.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na pewno.. ale czy Gmail nie oferuje takiego rozwiązania? Bo wiem że można ustawić powiadomienia z Google+, może z Gmaila też. Jak co to możesz przekierować pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym aby powiadomienie było bezpośrednio po przyjściu wiadomości na maile w unixstorm.org. Z tego co czytałem w google to z gmail'a też jest takie powiadomienie, ale wolałbym uniknąć przekierowań :)

Może znacie jakieś bardziej rozwinięte gotowe serwisy jak poczta-sms :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcin77 ja też od 3 lat sprawdzam pocztę na smartphon'ie, ale akurat w tym rozwiązaniu będzie używany starszy telefon, który nie ma na pokładzie odpowiedniego OS i jest podłączony na stałe do anteny, bo ma takie wyjście:)

Gdyby chodziło o zainstalowanie odpowiedniej apki to problemu by nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gotowca nie dostaniesz pewnie, choć może...

Masz SMS z opcją api która możesz wykorzystać zlecając komuś prosty skrypt czytający pocztę i przekazując info do usług api sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Osobiście korzystałem z systemu GMAIL'a który jest całkiem OK.

W końcu darmowy system który działa prawie zawsze choć przy częstych mailach ma problemy ( np. 5 maili na 5 minut ).

 

 

Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gotowca na pewno nie dostaniesz, mail to sms to najlepsze co możesz znaleźć, a i w tym wypadku nikt nie powiedział że będzie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×