Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam.

 

Postaram się jak najprościej napisać o co mi chodzi.

 

Czego chcę ?

 

Serwer

 

Po co ?

 

Będę tam stawiał stronę www + pod nią forum. ( Jeden serwis z forum )

 

Do tego chciałbym postawić na tym serwerze 3 może 4 małe strony firmowe, zero plików muzycznych, filmów. ( strona firmy X, strona firmy Y i strona firmy Z )

 

Co jeszcze ?

 

Chciałbym kupić z 5-10 domen.

 

Który z serwisów do tego celu byście mi polecili, futurehost czy hekko ? Jaki pakiet najlepiej wybrać ?

Czy będę miał tam opcję np. postawienia jednej strony na joomli, innej na Wordpressie, a jeszcze innej napisanej w css i html ?

Kolejna sprawa jak wygląda sprawa z domenami ? Z czym to się je ? Kupuję np. na hekko 5 domen, a hosting na futurehost i mogę je poprzenosić na te strony, który będę miał w Futurehost ?

 

 

Z góy dzięki za rady, pomoc !

Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domeny polecam zarejestrować w Masternet.pl, hosting zalecam kupić w BH: http://biznes-host.pl/?s=hosting-bh

N
ie ma limitu baz danych, co akurat jest zaletą skoro planujesz trzymać na koncie więcej stron www. Oczywiście, możesz korzystać z dowolnego oprogramowania na dowolnej domenie (adresie/stronie/folderze). Podpinasz kolejne domeny i instalujesz oprogramowanie do wybranego katalogu.

 

Kupując domeny gdziekolwiek, możesz je kierować na dany hosting, poprzez zmianę serwerów DNS domeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takiej odpowiedzi oczekiwałem, biznes-host.pl może być, czytałem o tym serwisie zanim trafiłem na tą stronę gdzie w rankingach prowadzi głównie hekko i futurehost.

Także wielkie dzięki za szybką odpowiedź !

Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×