Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
YagAA

[sprzedam] polskie fanpage >386 000 fanów. FV!

Polecane posty

Na sprzedaż mam 7 fanpage (od 43 do 79k fanów). Wszystkie fanpage są polskie, naturalne, nie pozyskiwane żadnymi aplikacjami. Na sprzedaż wystawiam FV.


Podane ceny są cenami brutto. Przy zakupie większej ilości negocjacja ceny.




Blue pixel Michał Podubiński

ul. Szyprów 5A/7

80-335 Gdańsk

NIP: 739-362-56-56


kontakt@blue-pixel.pl (cały dzień) / gadu-gadu: 5222994 (zawsze niewidoczny, kontakt po 18).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszyscy w Twoich fanpege'ach to osoby w wieku 13-17 lat :/ takie profile są warte po 500 zł a nie 2 tyś. Nabicie profilu z nawet 100k w tym przedziale wiekowym to żadne osiągnięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszyscy w Twoich fanpege'ach to osoby w wieku 13-17 lat :/ takie profile są warte po 500 zł a nie 2 tyś. Nabicie profilu z nawet 100k w tym przedziale wiekowym to żadne osiągnięcie.

 

Daj mi taki fanpage za 500 zł, kupuję od ręki, albo jeszcze lepiej - nabij 100k w tym przedziale wiekowym, to pogadamy, a dopóki nie zrobisz albo jednego, albo drugiego to STFU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja akurat zdaje się Michała rozumiem. Chodziło zapewne o to, że ten przedział wiekowy oznacza "niską stopę zwrotu inwestycji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspólnie z dwoma kolegami w 40 dni nabiliśmy ponad 65k fanów w przedziale 12-19 więc, to żadne osiągnięcie. I z własnego doświadczenia baza fanów w takim wieku jest średnia za dużo się nie dało zrobić. Umieszczałem czasem, linki gdzie po kliknięciu widziałem ile osób to odwiedziły średnio nie było to więcej niż 3-4,5k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×