Skocz do zawartości
Veav

Reklama strony. Co dalej?

Polecane posty

Witajcie,mam swoją stronę. I teraz chciałbym ją zareklamować. Zakupiłem dwa mailingi do użytkowników dwóch forum. Co dalej? Jak mogę jeszcze promować swoją stronę? Z zakupem pozycjonowania trochę gorzej,bo to trochę drogie. Mogę jak narazie czegoś innego spróbować? Będę wdzięczny za każde wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

linki pozycjonujące (allegro)

 

 

Jeśli nie masz doświadczenia to omijaj aukcje z allegro kupisz 1000 śmieciowych linków i narobisz sobie więcej szkody niż pożytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeśli nie masz doświadczenia to omijaj aukcje z allegro kupisz 1000 śmieciowych linków i narobisz sobie więcej szkody niż pożytku.

 

Dobra rada, zdecydowanie lepiej omijać takie historie. Proponuję rozkręcić fanpage, na fb koszty reklamy są całkiem do przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fanpage to jakies z 200 zl/miesiac. Mozna takze zainwestowac w jakis marketing szeptany, reklame na innych forach, moze wymiana linkami/banerami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlpesza reklama to pozycjonowanie, Wtedy sami ludzie będą trafiac do ciebie. Mozę to i drogie ale uwierz opłaca się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlpesza reklama to pozycjonowanie.

 

Powiedzmy sobie szczerze...to już nie jest ta era. Pozycjonowanie jest solidnym dodatkiem, ale już nie jest najlepszą formą reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozycjonowanie, adwords, linki pozycjonujące (allegro), dodawanie strony do katalogów, seo

 

W sumie cały czas piszesz o jednym i tym samym. ;)

 

 

Powiedzmy sobie szczerze...to już nie jest ta era. Pozycjonowanie jest solidnym dodatkiem, ale już nie jest najlepszą formą reklamy.

 

Wciskasz ludziom kit - w rzeczywistości zmienia się charakter działań i zwiększają koszty, ale w efekcie wciąż liczy się konwersja która pozwala klientowi zarabiać.

 

Autorze - powiedz coś więcej o swojej stronie, o tym co chcesz zyskiwać na nie, a my będziemy mogli dobrać odpowiednie działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozycjonowanie się zmieniło, ale faktycznie szeptanka jest dobrym sposobem na promocję. Jedynym minusem jest cena, bo dobra szeptanka wcale nie jest tania chyba, że "cześć właśnie wszedłem na stronę ... i skorzystałem z usług firmy ... od tamtego czasu moje życie zmieniło się na lepsze". Wszystko zależy od budżetu, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×