Skocz do zawartości
badasho69

Kupię/Założę - Firmę Hostingową - współwpłaściciel

Polecane posty

Witam,

prowadzę działalność gospdarczą - pragnął bym ją nieco rozwinąć i trochę zainwestować $$ w rozwój. Szukam pewnej osoby, która zna się na prowadzeniu serwerów tak aby nasza współpraca przebiegała wyjątkowo dobrze a szczególnie Klienci rekomendowali nasze usługi - zależy mi przede wszystkim na jakośći. Z mojej strony oferuję kampanie reklamowe, pozycjonowanie, domenę, wszelkiego rodzaju zastosowania graficzne i koderskie. Szukam osoby pełnoletniej z którą podpiszę umowę i wyraźnie opiszemy prawnie zakres dzialań i ewentualny (w późniejszym czasie) podział zysków.

 

Kontakt: badasho69@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

przepraszam, że nie podaje swoich danych ale generalnie staram się podawać jak najmniej informacij w sieci na swój temat. Tym bardziej, że w przyszłości różnie może być i raczej chciał bym co nieco zostawić dla siebie. Co do wiarygodności napisałem wyraźnie, że z osobą, która zajmie się tego typu współpracą podpiszę umowę. O ile będzie też to możliwe to chciałbym się spotkać face to face i na spokojnie porozmawiać przy piwie. Nie jestem milionerem, nie wygrałem w lotto ale mam trochę $$ i wolę to zainwestować w biznes przyszłościowy aniżeli słabe lokaty, a na handel nieruchomościami na dzień dzisiejszy mnie jeszcze nie stać. Na co dzień zajmuje się marketingiem w sieci więc co nieco wiem o rozwijaniu brandu. Niestety nie mogę pochwalić się stażem na forum bo z reguły tylko czytałem tematy - nie czuję się na tyle kompetentny aby rozmawiać o problemach z serwerami - dlatego szukam osoby takiej, której będę mógł zaufać w tym temacie. Generalnie już całkiem sensownie porozumiałem się z kilkoma osobami i wyrobiłem sobie jaką taką opinię, jeśli jednak ktoś z Was ma jakieś pytania - chętnie udzielę odpowiedzi. Mam nadzieję, że nie urażę moim skromnym pomysłem na biznes Waszych umiejętności i doświadczenia na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mówi stare powiedzonko: biznes jest biznes, ja w tym nie widzę niczego specjalnie zdrożnego. Dla kogoś rozpoczynającego "zawodową" przygodę z branżą albo kogoś, kto ma stałą posadę i chce się dodatkowo rozwijać, a może i dorobić, Twoja oferta może być interesująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

badasho69@

Raczej nie oczekuj, że znajdzie się ktoś, kto "sprzeda" Ci tanio rozwiązanie na firmę. Wszyscy wiemy, że takie spółki nie działają i nie mogą działać, chęć zysku jest zawsze silniejsza i rozwali największe podłoże biznesowe.

 

Masz tutaj w zasadzie tylko dwa rozwiązania problemu:

1. Zatrudnij kogoś, wynajmij etc. na zasadzie doradcy, administratora itp. Taka osoba da Ci wszystko czego potrzebujesz, jednak to będzie Ciebie trochę kosztować. Masz jednak pewność, że im więcej zapłacisz tym więcej wartościowych informacji otrzymasz. Tu jednak uważaj na wakacyjnych specjalistów, Ci sprzedadzą Ci w zasadzie niepotrzebną informacje o takiej działalności, ale zapłacisz za to grosze.

 

2. Zacznij od podstaw, zakup np. konto reseller, zamów wykonanie strony i się ucz podstaw administracji, załapiesz trochę klientów i przejdziesz na wyższy etap, powoli bez pośpiechu do przodu, taki proces może trwać około 2-3 lat (o ile chcesz otworzyć porządna firmę, nie jakąś budżetówkę co ledwo "zipie" i sprzedaje wszystko za grosze), z czasem jak utrzymasz się na rynku powoli będziesz mógł manipulować cenami i klienci będą mieli do Ciebie zaufanie.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że właśnie takie osoby szukam, która jest żądna sukcesów i jest mocno sfokusowana na swój rozwój.


mzone - serdecznie dziękuje za Twoje rady. Jeśli chodzi o rozwój to od kilku miesięcy mam swój plan jak to realizować z mojej strony. Co do strony jej przygotowania etc. tutaj nie będzie problemu - można powiedzieć, że jest to część mojej pracy codziennej, więc takowe zaplecze posiadam.

 

Szukam osoby, z tym, że wolał bym, żeby ta osoba nie była wypłacana wyłącznie przeze mnie na zasadzie opłaty za daną realizację z kilku powodów. Najważniejszym jest jednak taki, że dbając z wszystkich sił w rozwój może spodziewać się efektów ze strony Klientów i taka sytuacja będzie taką osobę bardziej mobilizować, aniżeli wykonanie poszczególnych zadań... chciałbym, aby osoba współpracująca ze mną poczuła na swoich barkach również trochę odpowiedzialności. Co do podstaw administracji - takowe znam - jednak ja chce zająć się trochę drugą stroną biznesu - tą na której się znam i którą lubię. Ja wiem, że są osoby, które lubią i umią robić wszystko - ja wolę tego typu zajęcia pozostawiać lepszym od siebie. Co do przyszłości jak pisałem znam się conieco na budowaniu marki w internecie. Dlatego nie musisz przekonywać mnie, że jakości nie buduje się w kilka dni a sa lata ciężkiej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to "sfokusowanie" i parę innych "kwiatków" masz -100 do reputacji na dzielni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przygniotły mnie już strzałki ale mam nadzieję, że uda mi się wzbudzić Wasze zaufanie ;) swoimi i przyszłego "partnera" efektami za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×