Skocz do zawartości
elkdamian

Budżetowy hosting VPS/Dedykowany

Polecane posty

Witajcie!
Może będziecie mogli mi pomóc? :)

Mam mały budżet bo 10zł na miesiąc a potrzebuję hostingu typu VPS lub Dedykowany ale oparty o platformę DA (DirectAdmin).

Niestety nie udało mi się znaleźć sensownego rozwiązania za te 10zł/ miesiąc.
Więcej nie mogę przekroczyć.
W OVH widziałem dedykowany Kimsufi za 15zł/miesiąc i to okazja.. ale przekracza mimo wszystko 10zł.
Narodzie.. pomożecie?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Patrz, OVH sprzedaje te dedyki już za prawdziwie śmieszne pieniądze... a mimo to znalazł się ktoś, kto chce taniej - i do tego z DA :-) Wybacz, ale moim zdaniem, masz już zdecydowanie za mały budżet ;P Gdybyś zrezygnował z DA, lub dodał trochę pieniędzy, może by się coś znalazło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z takim, budżetem nie dostaniesz serwera ani VPS ani dedykowanego, nawet na kimsufi to 15zł ci nie starczy bo opłaty u nich są co 3 miesiące :) Zainteresuj się jakimś sharedhostingiem płatnym np :

http://hostinghouse.pl/oferta/serwery-wirtualne/

lub też bezpłatnym, bo ciężko będzie spełnić twoje wymagania.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie gdybym mógł dołożyć te 5zł to bym wziął OVH z DA i się nie bawił.. ale.. nie mogę.. czemu? A bo jedna głupia osoba zdecydowała że musi być 10zł i VPS/Dedyk z DA. :angry: I sam niestety nie mogę znaleźć :(
Coś może jednak będziecie mogli doradzić? :rolleyes:


Z takim, budżetem nie dostaniesz serwera ani VPS ani dedykowanego, nawet na kimsufi to 15zł ci nie starczy bo opłaty u nich są co 3 miesiące :) Zainteresuj się jakimś sharedhostingiem płatnym np :

http://hostinghouse.pl/oferta/serwery-wirtualne/

lub też bezpłatnym, bo ciężko będzie spełnić twoje wymagania.

 

 

 

Niestety zwykły swój wirtualny bym im oddał, ale musi być VPS/Dedyk z tego względu że będzie co najmniej 2 konta reseller!
Przecież nie chodziło mi o serwer 15zł za rok :D
Choć osobiście wolałbym mieć płatność miesięczną w OVH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Choć osobiście wolałbym mieć płatność miesięczną w OVH.

w celu większych opłat.

 

 

 

A bo jedna głupia osoba zdecydowała że musi być 10zł i VPS/Dedyk z DA

No to za***iste masz podejście do siebie , decyzje podejmują inni a ty słuchasz najs :) sam wydaj te 50zł na serwerek z da to nie majątek :). Przez takie posty i tematy niektórzy będą się z c****m na łby zamieniać i pisać tu ze oni chcą serwer za 1zł najlepiej rok.

Edytowano przez Łukasz B. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w celu większych opłat.

 

No to za***iste masz podejście do siebie , decyzje podejmują inni a ty słuchasz najs :) sam wydaj te 50zł na serwerek z da to nie majątek :). Przez takie posty i tematy niektórzy będą się z c****m na łby zamieniać i pisać tu ze oni chcą serwer za 1zł najlepiej rok.

 

Ja jedynie wykonuję stronę www i mam ją wrzucić na serwer. A że osoba decyzyjna (nie ja!) tak zdecydowała to cóż, to nie moja decyzja, mimo tego iż mówiłem jakie są ceny...

 

sam najchętniej bym z własnej kieszenie dołożył tą kasę, ale nie mogę, bo na fakturze czy czymkolwiek, musi być kwota max 10zł!

 

Serwer 1zł na rok :lol: choć i pewnie są lepsze darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie masz najmniejszych szans na znalezienie serwera VPS z DA za 10 złotych miesięcznie, nawet najtańsze zagraniczne budżetówki mają wyższe ceny.

 

Z drugiej strony po co wrzucać jedną stronę na VPS, przecież ten serwer będzie się nudził, za tą kwotę masz całkiem niezły Shared z DA i jeszcze oszczędzasz na licencji panelu.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie znajdziesz takiej oferty. Też chciałbym vps z Da miodzio.... To nie Las Vegas ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ja decyduję o tym. Ja jedynie mam dostarczyć stronę zainstalowaną na takim hostingu.. a co oni sobie z nim zrobią, już mnie nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×