Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
R@fi

Migracja z przemo do mybb

Polecane posty

Witam,
troszke oczytałem sie na tym forum jakto sie przenosi z phpBB na mybb poprzez merge system lecz nie wiem gdzie go zainstalować tzn przemo > phpbb3 > MyBB 1.6.x za kazdym razem musze instalować ten moduł ? oraz kolejno phpbb3 i mybb czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo najpierw musisz migrować na BB3, a dopiero później na mybb. Tak czy siak nie zrobisz tego, spieprzysz kodowanie i będziesz miał krzaki. Robiłem to Dziesiątki razy i niestety wyszła z tego lipa, jak nie posty były z krzaczkami to nazwy działów, musiałem później ręcznie zmieniać. Możliwe, że jest już nowsza wersja merge, która nie ma z tym problemów. Za moich czasów nie dało się ominąć krzaków.

 

W necie masz mnóstwo informacji na ten temat. Silniki for sobie instaluj w podfolderach i baw się z migrację bazy :D

Trzymam kciuki ;)

 

 

Spróbuj jeszcze migratora mybb: https://forum.mybboard.pl/watek-mybb-mybb-migrator-polski-merge-system_9625

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo najpierw musisz migrować na BB3, a dopiero później na mybb. Tak czy siak nie zrobisz tego, spieprzysz kodowanie i będziesz miał krzaki. Robiłem to Dziesiątki razy i niestety wyszła z tego lipa, jak nie posty były z krzaczkami to nazwy działów, musiałem później ręcznie zmieniać. Możliwe, że jest już nowsza wersja merge, która nie ma z tym problemów. Za moich czasów nie dało się ominąć krzaków.

 

W necie masz mnóstwo informacji na ten temat. Silniki for sobie instaluj w podfolderach i baw się z migrację bazy :D

 

Trzymam kciuki ;)

 

 

Spróbuj jeszcze migratora mybb: https://forum.mybboard.pl/watek-mybb-mybb-migrator-polski-merge-system_9625

Ten migrator mybb ba być zainstalowany na przemie ? bo nie bardzo rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×