Skocz do zawartości
zyznos321

Hosting dla strony internetowej

Polecane posty

Szukam hostingu dla strony interentowej generującej około 500000 wyświetleń miesięcznie. Zależy mi głównie na szybkości wczytywania strony oraz dużym limicie wykorzystania CPU i dużej liczbie połączeń do bazy danych. Pojemność serwera w granicach 5GB.

 

Możecie polecić coś naprawdę dorego, z szyką osługą i dużym współczynnikiem uptime?

Jak dotąd korzystałem z usług chmurka.pl ale się ardzo zawiodłem.

Edytowano przez zyznos321 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie określiłeś budżetu miesięcznego.

Możesz sprawdzić np. VPS z panelem DA w biznes-host.pl -> http://biznes-host.pl/vps_directadmin/

Przy płatnościach za dłuższy okres czasu dostajesz spore rabaty.

Support konkretny, rzeczowy i szybki o każdej porze - faktyczne 24h na dobę.

Możesz też sprawdzić castpol.pl - bazy danych na dyskach SSD, więc bazy śmigają jak ta lala.

VPS będzie na pewno bardziej elastycznym rozwiązaniem, ale koszt będzie też odpowiednio większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak na razie na VPS mnie raczej nie stać. Jak dotąd płaciłem około 100zł na rok w chmurka więc budżet jaki mogę przeznaczyć to ok 200-300zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://zenbox.pl/ weź sobie pakiet indywidualny, ja sam nie miałem problemów korzystając z ich usług, nawet przez jakiś czas polecałem zenbox dopóki nie postanowiłem zakupić sobie VPSa. :) Ale tak to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź okresy próbne w takim razie w hekko i castpol i podpytaj support czy nie przekraczasz limitów i który pakiet będzie dla Ciebie odpowiedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety zenbox po kontakcie z obsługą mnie nie przekonało. Czyli polecacie jeszcze hekko i castpol?

Jak u nich wypada obsługa klienta? Szybko rozwiązuja problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A masz jakieś dane na temat obciążenia, czy tylko ilość wyświetleń?

 

Danych na temat obciążenia raczej nie posiadam. Potrzebny mi także duży limit czasu połaczenia do bazy i czas wykonywania skryptu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hekko i castpol to firmy z dużym doświadczeniem i doskonałym zapleczem, więc na pewno się nie zawiedziesz.

Czas wykonywania skryptu pewnie Ci spadnie, więc może nie będziesz potrzebował aż takich długich czasów wykonywania skryptu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×