Skocz do zawartości

Historia edycji

bermut

bermut

Po przejęciu forum przez nazwa.pl i zmianach w regulaminie zdecydowałem się usunąć wszystkie swoje posty. Cześć.

bermut

bermut

Po przejęciu forum przez nazwa.pl i zmianach w regulaminie zdecydowałem się usunąć wszystkie swoje posty. Cześć.

bermut

bermut

Hm.. nikt tutaj raczej nie wie kim jesteś, jakie jest Twoje imie/nazwisko, i w każdym temacie gdzie się wypowiadasz wrzucasz te swoje kody(stopka).

 

Ale zaraz będzie, że się czepiam ;)

 

W internecie nie ujawniam imienia i nazwiska, ale na każdym forum się podpisuję jako linoskoczek, a nigdy jeszcze nie spotkałem innego. Na pewno na moim miejscu nie chciałbyś się pogrążyć całkowicie na jednym dużym forum (jak to) i być potem rozpoznawanym tak samo na jakimś innym.

 

Co do sygnaturki to jest w tym racja, ale na pewno przyznasz, że lepiej żeby tam były, niż żebym w środku dyskusji o zupełnie innym temacie niż oferty hostingu, w miejscu na post robił sobie miejsce na umieszczenie kodów rabatowych.

Poza tym, jesli ktoś nie ma zamiaru kupować w biznes-host lub po prostu nie chce mu się patrzeć cały czas na tą samą sygnaturę, może ją zablokować w kilka kliknięć - ja się nie obrażę ;)

×