Skocz do zawartości

Polecane posty

Witajcie.

 

Szukam ekonomicznego hostingu w UK.

Pisząc ekonomicznego mam na myśli nie za drogi, a dobry. Nie będę tam mieć nie wiadomo jakich systemów.

 

Będzie tam jedynie sklep na opencarcie.

 

Potrzebuje hosting który da mi Brytyjski numer IP. Pozycjonuje sklep na UK więc potrzebuje IP z wysp, trosze to mi pomoże w pozycjonowaniu na google.co.uk.

 

Co możecie polecić (opierając sie o swoje doświadczenia)? Najchętniej wysłucham opinii osób które faktycznie korzystały z brytyjskich hostingów. Nie problem wyszukać hostingu w UK za pomoca Googla... sam szukałem i jest sporo tylko chodzi mi o opinie osoby która miała jakiś kontakt z wybraną firmą.

 

Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem to nie opinia, ale mzone mają serwery w uk (między innymi budżetowe). Na forum mają dość dobrą opinię, ale może ktoś napisze coś więcej na temat tej (uk) lokalizacji.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiało możesz brać hosting w MZone, korzystałem z ich usług i byłem bardzo zadowolony. Dodatkowym plusem jest to, że możesz zapłacic przelewem do polskiego banku i masz wsparcie w ojczystym języku.

Jeśli jednak z jakiegoś dziwnego, niewyjaśnionego powodu nie skorzystasz z usług firmy Irka, to polecam jeszcze http://www.webhosting.uk.net . Też byłem ich klientem i tak samo jak MZone mają usługi i wsparcie na najwyższym poziomie, tyle, że nie zapłacisz zwykłym przelewem w PL i kontakt z nimi jest wyłącznie po angielsku.

Edytowano przez d.v (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie za odpowiedzi.

Nie zalezy mi na tym czy można płacić w zł itp.

 

Sklep który tam zainstaluje to firma zarejestrowana w Anglii, posiadająca siedzibe w Anglii itp. Wsparcie po polsku tez nie jest ważne.

Najważniejsze jest dla mnie to aby IP był Angielski, serwer nie padał co jakiś czas oraz to żeby nie kosztowała to nie wiadomo ile;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×