Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Budzok

Sprzedam Licencje IP.Board

Polecane posty

Gość Budzok

Witam mam do sprzedania licencje ip board , na licencji jest wygasnięty support który można odnowić za 25 dolarów co 6 miesięcy ogólem licencja nie ma okresu końca ważności oraz nie jest przypisana do żadnej domeny.. Zainteresowanych proszę o kontakt gg 38223575

 

// Ostrzeżenie - Potwierdzony oszust, uwaga!

 

email - b***@all4lol.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budzok

Cena taka bo z licencji korzystał nie będę.. Wersja 3.4.5 , mówisz pachnie wałkiem.. ? Nie mam nic przeciwko wystawienia licencji na allegro także zbędne wypowiedzi proszę zachować dla siebie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pachnie wałkiem dlatego że wygasłe licencje schodzą za 250/300zł a nie 120.

 

Albo jesteś głupi, albo jesteś oszustem skoro kupiłeś aplikację za 175$ (600zł) i sprzedajesz ją (nie używaną) za 120zł.

 

Podaj zrzut ekranu z panelu klienta.

 

 

Jaka wersja skryptu?

 

Licencja IPB nie jest na konkretne wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budzok

Pachnie wałkiem dlatego że wygasłe licencje schodzą za 250/300zł a nie 120.

 

Albo jesteś głupi, albo jesteś oszustem skoro kupiłeś aplikację za 175$ (600zł) i sprzedajesz ją (nie używaną) za 120zł.

 

Podaj zrzut ekranu z panelu klienta.

 

 

 

Licencja IPB nie jest na konkretne wersje.

 

Wybacz ale nie muszę zdradzać konkretnych powodów dla których sprzedaje licencje tak tanio.. napiszę do mnie osoba zainteresowana to dowie się tego czego potrzebuje a screeny dostarczam jedynie osobom zainteresowanym zakupem. Pozdrawiam

Edytowano przez Budzok (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

screeny dostarczam jedynie osobom zainteresowanym zakupem. Pozdrawiam

 

Dlaczego? Dostęp do panelu klienta jest ważniejszy niż sam klucz. Ba, sam klucz jest BEZWARTOŚCIOWY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budzok

 

Dlaczego? Dostęp do panelu klienta jest ważniejszy niż sam klucz. Ba, sam klucz jest BEZWARTOŚCIOWY.

 

Ale ja nie twierdzę iż nie posiadam dostępu do panelu klienta bądź sprzedaje licencje bez panelu klienta, po prostu screeny otrzymają osoby zainteresowane.. Jeśli ci to przeszkadza wyjdź z tematu. Jesli zobaczysz post że jestem oszustem dopiero wtedy się czepiaj. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co ktoś najpierw ma zostać oszukany? Lepiej zapobiegać.

 

Nie widzę nic złego w podaniu screena na dowód posiadania tej licencji, natomiast brak chęci do pokazania jego może świadczyć że coś jest nie tak jednak.

Edytowano przez Macsch (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budzok

Ale po co ktoś najpierw ma zostać oszukany? Lepiej zapobiegać.

 

Nie widzę nic złego w podaniu screena na dowód posiadania tej licencji, natomiast brak chęci do pokazania jego może świadczyć że coś jest nie tak jednak.

 

Ale ja w cale nie przejawiam braku chęci do pokazania screena.. Stwierdzam jasno iż pokaże screeny osobom zainteresowanym kupnem którzy poprzednio skontaktują się ze mną także polecam naukę czytania ze zrozumieniem bądź zaprzestanie czytania szybko z brakiem zrozumienia tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja w cale nie przejawiam braku chęci do pokazania screena..

A jak nazwiesz to?

 

screeny dostarczam jedynie osobom zainteresowanym zakupem

po prostu screeny otrzymają osoby zainteresowane..

Edytowano przez Macsch (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co ktoś najpierw ma zostać oszukany? Lepiej zapobiegać.

 

Nie widzę nic złego w podaniu screena na dowód posiadania tej licencji, natomiast brak chęci do pokazania jego może świadczyć że coś jest nie tak jednak.

 

Wyjdź na dwór się przewietrzyć, albo machnij sobie melisę :)

 

Rynek wolny więc kolega może sprzedać lickę nawet za 10zł.

 

Autorze tematu, żeby uwiarygodnić twoją ofertę wrzuć po prostu tutaj jakiś screen, ewentualnie stwórz aukcję na Allegro od razu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjdź na dwór się przewietrzyć, albo machnij sobie melisę :)

Nie widzę powodu aby to uczynić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budzok

A jak nazwiesz to?

 

 

 

Czuje się jak bym dyskutował z 13 letnim dzieckiem które nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Odpowiem ci na twoje pytanie.. Po 1 Nie jestem zmuszony do wstawiania jakich kolwiek screenów do tematu.. Oczywiście jestem zmuszony pokazać screen potencjalnemu klientowi i potencjalny klient taki screen dostanie bądź dostaje a to że jakiś zapatrzony w siebie człowiek który będzie chciał a wręcz żądał ode mnie wstawienia screenów do tematu mnie nie interesuje :) Coś jeszcze mam ci wyjaśnić czy w końcu wyjdziesz się przewietrzyć na dwór?

 

@Kolopik

 

Screeny daje każdemu kto odezwie się do mnie także wydaje mi się że w temacie one są nie potrzebne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuje się jak bym dyskutował z 13 letnim dzieckiem które nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

Pomyłka. Mam 12 lat.

 

Powodzenia w sprzedawaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budzok

Pomyłka. Mam 12 lat.

 

Powodzenia w sprzedawaniu.

 

Ależ dziękuje. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Ktoś nie wychwycił ironii :)

ipb_ss1.png

 

Coś mi sie zdaje, że to nie jest za bardzo jego licencja, nie wiem dlaczego ale coś mi one przypominają te screeny, jakiś post z giełdy GHT

 

ipb_2.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • Skąd:Berlin
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Krokos

 

He a zdjęcie z zakrytym imieniem i nazwiskiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dodatku na PW dostałem informacje, że konto allegro z którego wystawiana będzie potencjalna aukcja allegro jest nowe, bez żadnych komentarzy :) GL & HF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budzok

Temat Nie Aktualny Licencja Sprzedana Proszę modków o zamknięcie tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostalem informacje, ze jedna osoba zostala oszukana przez autora tematu. Pewnie sie do tego juz nie odniesie, bo nie zajrzy na forum. A dla potomnych powinno byc to ostrzezeniem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×