Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mirelka

Telewizja W Internecie

Polecane posty

Witam,

Chce założyc telewizje internetową ale nie wiem jaki serwer będzie najlepszy. Na stronce mają być krótkie filmiki , cos podobnego jak na onecie.

Myslałam o serwerze na http://hostpark.pl dokładnie o tym srebrnym z transferem 20GB/mc. Czy będzie on wystarczjący czy raczej powinnam pomysleć o czymś większym ?

Z góry dzięki za odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Chce założyc telewizje internetową ale nie wiem jaki serwer będzie najlepszy. Na stronce mają być krótkie filmiki , cos podobnego jak na onecie.

Myslałam o serwerze na http://hostpark.pl dokładnie o tym srebrnym z transferem 20GB/mc. Czy będzie on wystarczjący czy raczej powinnam pomysleć o czymś większym ?

Z góry dzięki za odpowiedz :(

Witam serdecznie :(

To to teraz jest telewizja internetowa? A ja zawsze głupi myślałem że to video stream`y... :( (TV internetowa to coś zupełnie innego).

Mniejsza o to. Przyjmijmy że jeden filmik będzie miał 20mb (standard to 10 do nawet 60 mb), a filmików tych będzie dziesięć. Tak więc każdy filmik będzie mógł zostać pobrany tylko 100 razy (pomijając fakt, że wrzucanie pliku też jest zliczane do transferu. Do tego ruch generowany przez stronę... wychodzi 90 wyświetleń).

Nie wiem ilu odwiedzin oczekujesz, więc trudno mi cokolwiek napisać.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry za OT, ale maja swietny regulamin na stronie:

1. Abonent wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez Cyberdusk z siedzibą w Późnej, zgodnie z ustawą z dnia 29.VIII.1997 r. o ochronie danych osobowych

 

a tak zeby nie byl zupelny off-topic - to mysle ze w gre wchodzi jedynie reseller albo VPS (www.hosteurope.de albo www.webperoni.de lub cos podobnego - jeste podobnych ofer wiele.... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry za OT, ale maja swietny regulamin na stronie

To co mają takiego świetnego w tym regulaminie? To że firma jest w miejscowości o nazwie Późna leżącej koło Gubina? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cholera... tak to jest jak czlowiek siada do internetu bez porannej kawy - sorry wszystkich :(

mea culpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedz :(

No jesli chodzi o odwiedziny na stronie to trudno mi powiedzieć ile twgo będzie ale wydaje mi się,że ruch nie będzie za duży :P tak więc z Twoich wyliczeń PIKeR wnioskuje,że powinno wystarczyć ten serwer o którym myślałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce założyc telewizje internetową ale nie wiem jaki serwer będzie najlepszy

 

Wszystko zalezy od popularnosci serwisu. Jesli w gre wchodza transfery kilkuset GB miesiecznie to warto zastanowic sie juz nad wlasnym serwerem dedykowanym, ewentualnie wirtualnym serwerem dedykowanym (VPS) o odpowiednich parametrach. Ale jesli serwis dopiero startuje, to raczej lepiej zaczac od minimalnego pakietu i z czasem go powiekszac.

 

sorry za OT, ale maja swietny regulamin na stronie:

Dziekuje za slowa uznania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×