Skocz do zawartości
Westbam

[Zlecę] Pozycjonowanie strony

Polecane posty

WItam,

 

Tak jak w temacie, zlecę pozycjonowanie strony:

http://skuteczne-ocieplanie.pl/

 

by znajdowała się minimalnie w top3 pod frazami:

 

ocieplanie poddaszy małopolska

ocieplanie dachów małopolska

izolacja poddaszy małopolska

ocieplanie pianką małopolska

itp (wiecej fraz podam później)

 

Płacę za wykonaną pracę (efekty). Współpraca STAŁA.

 

Zaufanym użytkownikom/firmom z WHT mogę zrobić 50% przedpłatę.

 

Proszę o oferty na PW.

Edytowano przez TeamPlay.com.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to chyba ta kwota troche śmieszna taka dla gimbazy, ludzie biora nawet 1tys zł za 1fraze top3. Ježeli chcesz napisz pw może się dogadamy. Albo napisz na zpn tam na pewno znajdzie się gimbazka za fajki.

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażaj gimbusów, porzadny gimbus który by to dał rade zrobic to i tak nie tknął by tego za te pieniadze. Chłopak który u mnie zajmuje sie ts3 ma 50zl, za 4 wizyty w miesiacu po pare minut i dogladnieciu czy wszystko gra :D Ty chcesz dac 100zl za ciezko prace, bo chyba nie chcesz by gimbus tak zaspamil ze google wbije Ci -5 w zaleznosci od gimbusa moze byc wiekszy minus

 

Masz wyjscie dogadać się z kimś albo samemu zabrać sie do roboty tak jak ja to robie :)

 

E: Dodam od siebie, że nie tyle bedziesz miał satysfakcje ze spedzonych żmudnych godzin nad ta praca, dodatkowo efekt nie zastąpiony.

Edytowano przez rasputin (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to chyba ta kwota troche śmieszna taka dla gimbazy, ludzie biora nawet 1tys zł za 1fraze top3. Ježeli chcesz napisz pw może się dogadamy. Albo napisz na zpn tam na pewno znajdzie się gimbazka za fajki.

 

Po co się wypowiadasz skoro kompletnie nie znasz cen i rynku ? na jakiej podstawie oceniłeś kwotę 100 zł/fraza za cenę dla gimnazjalisty ?

 

Co z tego, że biorą po 1 tyś zł ? wiesz za jakie frazy ? raczej nie patrząc na Twojego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Po co się wypowiadasz skoro kompletnie nie znasz cen i rynku ? na jakiej podstawie oceniłeś kwotę 100 zł/fraza za cenę dla gimnazjalisty ?

 

Co z tego, że biorą po 1 tyś zł ? wiesz za jakie frazy ? raczej nie patrząc na Twojego posta.

Fraza czy nie fraza, pozycjonowanie to nie robota na 3dni. Top3 lub top 10 to ciężka praca nawet na miesiąc, dwa, albo więcej wszystko od wielu rzeczy zależy i pozycja sama się nie utrzyma. Nikt by nie chciał robić 1-2miesiace za 100zł za frazę i siedzieć po parę godzin przy pc za 1zł godzina.

 

Najlepiej niech założyciel sam weźmie się za pozycjonowanie i niech stwierdzi czy te 100zł fraza jest warte tej roboty :>

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wszystko fajnie i ok. Tylko zapominacie, ze sa firmy/osoby ktore maja wypracowane know how, zaplecza dzieki ktorym robia wszystko szybciej. Nie zapominajcie rowniez o konwersji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fraza czy nie fraza, pozycjonowanie to nie robota na 3dni. Top3 lub top 10 to ciężka praca nawet na miesiąc, dwa, albo więcej wszystko od wielu rzeczy zależy i pozycja sama się nie utrzyma. Nikt by nie chciał robić 1-2miesiace za 100zł za frazę i siedzieć po parę godzin przy pc za 1zł godzina.

 

Najlepiej niech założyciel sam weźmie się za pozycjonowanie i niech stwierdzi czy te 100zł fraza jest warte tej roboty :>

 

No comment, nie będę wnikał w Twoje kompetencje i odpuść temat skoro nie wiesz jak się zabrać do owej czynności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

No comment, nie będę wnikał w Twoje kompetencje i odpuść temat skoro nie wiesz jak się zabrać do owej czynności.

Nie wiem szanowny panie, niech cie moje kompetencje nie interesują, szukaj spiny gdzie indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem szanowny panie, niech cie moje kompetencje nie interesują, szukaj spiny gdzie indziej...

 

Już chyba wiem kto tu jest gimnazjalistą...

Panie specu za 1000 zł / fraze nie wypowiadaj się na tym forum bo nie masz bladego pojęcia o tym. Ja nie zrobiłem zlecenia na wypozycjonowanie nowego facebooka tylko strony która nie ma dużej konkurencji na rynku (wystarczy wpisać frazy w google i zerknąć na wyniki).

Zachowaj głupie komentarze dla siebie.

Edytowano przez TeamPlay.com.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Frazy są regionalne i w dodatku z niedużą konkurencją, więc @noname proszę Cię nie ośmieszaj się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×