Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
exdomena.pl

Domena z serwisem www.suteczki.pl

Polecane posty

Przecież Ty nie masz firmy ... do tego oferujesz sprzedaż cudzych skryptów u siebie ...

 

1-prosze mi przypomniec kiedy pilismy razem wódke skoro jestesmy na ty.....

2-z kąd te informacje ze nie mam firmy??? (chyba na prawde sie nie znamy znamy)

3-oferuje sprzedaż skryptów na które posiadam licencje pozwalającą na dalszą sprzedaż!!!

Proponuje sie zastanowić przed napisaniem oszczerstwa..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

1-prosze mi przypomniec kiedy pilismy razem wódke skoro jestesmy na ty.....

2-z kąd te informacje ze nie mam firmy??? (chyba na prawde sie nie znamy znamy)

3-oferuje sprzedaż skryptów na które posiadam licencje pozwalającą na dalszą sprzedaż!!!

Proponuje sie zastanowić przed napisaniem oszczerstwa..............

 

No nie masz firmy ... chociażby fakt iż domena jest na osobę fizyczną zarejestrowana ma tu jakieś znaczenie. Nigdzie nie zamieściłeś danych firmowych, nawet na profilu WHT wpisałeś chamsko nazwę domeny w pole "firma".

 

Nie posiadasz licencji na dalszą odsprzedaż ... znam osobę która owe skrypty wykonała i nikomu owych praw nie udzieliła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

No nie masz firmy ... chociażby fakt iż domena jest na osobę fizyczną zarejestrowana ma tu jakieś znaczenie. Nigdzie nie zamieściłeś danych firmowych, nawet na profilu WHT wpisałeś chamsko nazwę domeny w pole "firma".

 

Nie posiadasz licencji na dalszą odsprzedaż ... znam osobę która owe skrypty wykonała i nikomu owych praw nie udzieliła ...

 

To dla czego owa osoba sie do mnie nie zgłasza z pretensjami?........Może dlatego ze znam osobe która zna pewną osobe z kręgów tamtej osoby która słyszała coś innego od drugiej osoby........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego ze znam osobe która zna pewną osobe z kręgów tamtej osoby która słyszała coś innego od drugiej osoby........

Moda na Sukces :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No comment, nie udzielam się dalej już w temacie ;) dalej kutasy promuj na swojej witrynie "firmowej" powodzenia w interesach i świecie biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dam 30zł.

 

Swoją drogą to za***iste logo, nie wspomnę o formularzu z edodatki.pl - profesjonalizm pełną gębą. Daj znać czy jesteś zainteresowany moją ofertą ;)

 

 

BTW piszę się: "skąd".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×