Skocz do zawartości
miguslaw

3 serwery VPS z ochroną DDOS

Polecane posty

Ja tam mam ochronę na VPS .. zapytałem adminów to przez pierwsze 2 tygodnie jechali mnie dzień w dzień i nic nie odczuwałem.. później przestali i mam cały czas spokój.. Czasami jakiś mały atak się zdarza.. Płace 80zł miesięcznie i tyle.. więc się da .. nie gadajcie głupot..

Edytowano przez Denim (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budzok

Jeśli wciąż potrzebujesz takich vpsów to mogę zaproponować ci coś prywatnie w tym budżecie.. Mam maszynke w HT składaną pod siebie filtry ustawione na 10gbps także napewno się dogadamy. PW poszło z kontaktem do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
filtry ustawione na 10gbps

 

Rozumiem, że urządzenie przed serwerem jest w stanie przyjąć atak o przepustowości 10Gb/s ? a ile pps ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budzok

Rozumiem, że urządzenie przed serwerem jest w stanie przyjąć atak o przepustowości 10Gb/s ? a ile pps ? :)

 

500,000 PPS , serwerek posiadam już od kilku miesięcy serwer jest podzielony na vpsy na których stoją 2 serwery metin2 i jeszcze nie spotkałem się z atakiem który zdołałby przebić obecną konfigurację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Przepustowość i ilość pakietów na sekundę nie będzie problemem, bo np. serwery WEB/CDN obsługują taki ruch.

Ale przy ataku jeżeli wszystko masz na jednej maszynie to wątpliwe, że karta sieciowa/cpu poradzi sobie z napływem pakietów i ich filtracją.

 

Ostatnio widziane ataki typu SYN flood przekraczały 6mln pps ...

 

Inna sprawa jest w przypadku takiego Hosteam które używa Juniperów, a one mają już bardzo fajne mechanizmy wyłapywania różnego typu ataków w tym wspomnianego syn floodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tym się akurat nie martwię ponieważ płacę za indywidualne rozwiązanie i w każdej chwili mam możliwość dostosowania filtrów do pojedyńczych usług uruchomionych na maszynie także na ten moment nie jest mi straszny atak a gdy znajdzie się taki który przejdzie to hosteam się tym zajmie w końcu za to płacę : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hosteam cały czas walczy z czymś nowym.. Wszystkie ataki na na nich testują.. Jak nie pada cała serwerownia, to jakaś część.. ostatnie nie mieliśmy 5h serwerów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tym miesiącu miałem przerwy razem już 8 godzin! Nawet głupi mały VPS z serwerem publicznym TS3 w extraservie cały czas mi działa.. a dedyk w hostemie co chwile niedostepny fioła można dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×