Skocz do zawartości
miguslaw

3 serwery VPS z ochroną DDOS

Polecane posty

Witam.
Potrzebuję 3 serwerów VPS z ochroną przed atakami ddos.
Budżet 180 PLN brutto,

CPU: 1,5 ghz,
dysk: 20gb,

ram: 1gb,

transfer: 500-800gb

łącze; 100mbps

 

Ostatnio otrzymywalem ddosy rzędu 2g/s więc na właśnie takie lub trochę większe oczekuję ochrony.
Z góry dziękuję za oferty - jeżeli cena za niska to proszę też o oferty droższe (wiadomo coś za coś).
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A potem płacz i lament... bo migusław za 180 pln brutto bedzie plakac za miesiac na forum ze mu pobanowali serwery... a przeciez zaplacil... i przeciez mu obiecali.... bezsensowne spamowanie i lapanie jakiegokolwiek klienta (na szybko - hyperhost = ovh) to niestety jeden cios w plecy.... ile razy bylo wertowane... nie stac cie na cloudfare to sprzedaj biznes... ddos dla 3 serwerow za 180 pln brutto to smiech na sali.

Edytowano przez tym (zobacz historię edycji)
  • Upvote 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@tym.
Głęboko przemyślę to co napisałeś ;) Dobrze wiem że za 180 pln nie otrzymam serwerów z ochroną przed ddosami, oczekuję jedynie jakiejś tolerancji i nie pożegnania się ze mną po 1 ataku.

Dziękuję za oferty, jeżeli ktoś jeszcze jakieś posiada to prosiłbym napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Raczej większość szanujących innych klientów i swoje usługi pożegna się z Tobą po 1-2 ataku. Trafia to cały serwer - matke a nie tylko pojedynczy serwer niestety. Często nawet kilka serwerów - zależnie od podłączenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.dediserv.pl/serwery-dedykowane-polska/

 

może warto zastanowić się nad tą ofertą gdzie już jest ochrona DDOS ( CISCO) za 239 zł netto - pierwsza opcja jest niedostępna. Troszkę ponad budżet ale wydajnościowo to samo co chciałeś z VPS-ami (oprócz łącza) i oczywiście po dokupieniu IP.

 

pozdrawiam

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony zaproponowałbym Tobie zupełnie inne rozwiązanie. Proponuję Tobie abyś kupił sobie serwer w hosteam.pl z filtrem sieciowym oraz adresami ip i po prostu zwirtualizował sobie środowisko na nim. Postawisz sobie nawet większą ilość tych vpsów niż potrzebujesz, lecz jednak te rozwiązanie jest droższe.

 

A co do praktyki użytkownika: Hyperhost.pl

Z tego co zauważyłem, to ten użytkownik po zminusowaniu swoich postów, zupełnie na siłę chcę kogoś też zminusować. No nic, pogratulować 'fachowego' podejścia do sprawy i życzyć powodzenia w tym ciężkim kawałku chleba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do praktyki użytkownika: Hyperhost.pl

Z tego co zauważyłem, to ten użytkownik po zminusowaniu swoich postów, zupełnie na siłę chcę kogoś też zminusować. No nic, pogratulować 'fachowego' podejścia do sprawy i życzyć powodzenia w tym ciężkim kawałku chleba :P

Kto wie, może za te 15zł da użytkownikowi ochrone na DDOSa 1-2Gbps skoro napisał?:) Chciałbym to zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ZooMpl
Skoro sie tu odezwał to napewno ! :)
Poczekam jeszcze ze 2 dni może jakaś firma z wht będzie miała coś ciekawego do zaoferowania. Inne rozwiązania również mile widziane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Zainwestuj w Cloudflare, myślę że ci to najtaniej wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

na 3...

 

Bez szans...

 

Proponuję dorzucić funduszu i kupić dedyka i albo wirtualizacja albo na jednym postawić wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Napisz do hosteam może będą mieli dla Ciebie coś indywidualnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jak chcesz coś dobrego to tylko to mi przychodzi do głowy:

 

 

 

 

 

 

 

lub dedyk na indywidualne zamówienie :)

 

 

Edit: Co jest z tymi linkami... Jak się wstawia link i tekst po nim to i tekst się robi jako hiperłącze...

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kamikadze z ochroną DDOS troszeczkę dużo sobie liczą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No życie... Tutaj szczerze ci powiem nie ma co oszczędzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem i tak mało jeśli faktycznie szybko rozprawiają się z takimi "atakami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głęboko przemyślę to co napisałeś ;) Dobrze wiem że za 180 pln nie otrzymam serwerów z ochroną przed ddosami, oczekuję jedynie jakiejś tolerancji i nie pożegnania się ze mną po 1 ataku.

Za tę kwotę kupisz kilka najtańszych Kimsufi w OVH i dodatkowe adresy IP do nich. Przy sensownej konfiguracji tego wszystkiego (np. jeden Kimsufi przeznaczony do łapania DDoSów -- atakowane IP przenosisz na niego, a reszta działa) to chyba najlepsza opcja w tej cenie. OVH nie interesuje się jakoś specjalnie małymi DDoS-ami (w dobrym i złym tego słowa znaczeniu -- nie rozwiązują raczej umów, ale też jakoś szczególnie nie pomagają).

 

Jeśli DDoS-y są notoryczne i/lub zrobią się duże, to musiałbyś poszukać dedykowanych rozwiązań, które są znacznie droższe i pewnie nie będzie Ci się to już opłacać.

Edytowano przez T (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×